Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám állandóan kölcsönk...

A nagymamám állandóan kölcsönkéri a ruháimat, ez csak szerintem nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Próbáltunk anyukámmal beszélni vele,de nem fogja fel, hogy egy 60 éves nő nem járhat a 17 éves unokája ruháiban. Mit gondoltok, ez így elfogadott? Volt valaki hasonló helyzetben?

2016. jún. 20. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
pl milyen ruhákat kér el?
2016. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon rövid, testhezálló..olyanokat is, amikben nyáron fesztiválozni szoktam/szoktak. Ha nem elkéri akkor megveszi a boltban, szinte az egész H&M női részlege a szekrényében van. Ezenkívül mindig utánoz és sminkel, ami nem lenne gond, ha a saját korához mérten tenné, legalábbis szerintem.
2016. jún. 20. 22:27
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
valoban elegge fura, ha elkeregeti a ruhaidat, de nem mind1, hogy egy pulcsit ker, amig hazamegy / vagy amig nalatok van, vagy hogy a legujabb pushupos felsot szemeli ki maganak. amugy miert adjatok oda, ha nem akarjatok?
2016. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Már nem adok neki, ezért igencsak megsértődött, ezért is írtam ide, hogy csak szerintem nem szokványos viselkedés ez egy nagyitól, vagy másnak sem természetes ?
2016. jún. 20. 22:29
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, mi a problémád. Ha egy 17 éves gyereklány hordhat feszülős miniruhákat, pi*agatyát meg fesztiválozós cuccokat, amiből kinn van mindene, akkor egy 60 éves nő miért ne? Ha nincs tipikus nagyi alkata, márpedig ha rámennek ezek a ruhák, akkor jól nézhet ki, ugyanis a H&M se az XL-es lenge méretekről híres... szóval akkor miért ne?

Ha arról van szó, hogy mit illik, akkor neked kevésbé illene ilyen ruhákban járnod, mint neki. Egy kamaszlányon se mutatnak jobban az ilyen villogtatós rucik.

Egyébként se foglalkozz vele, hogy milyen ruhákat vesz. Ha te nem akarod kölcsönadni neked a tieidet, az a szíved joga, amúgy meg hadd csináljon, amit akar. Felnőtt ember, el tudja dönteni, mi tetszik neki.

2016. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem semmi nagymama, aki belefér a 17 éves lányunoka szűk cuccaiba.

Neki kell rájönnie, hogy nem szexi így, hanem vicces, főleg hogy már próbáltatok beszélni vele.

Nagypapa mit szól ehhez?

2016. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Pedig ez a véretekben van.. Mindenki jó fiatalon szült.. :D Nekem anyukám 58 éves nagyon csinos és jó alakja van, 44 évesnek nézik a legtöbben. Ne korlátozd a nagymamádat (ez elég furcsa ennyi idősen :D ), az ő élete, ha ez teszi boldoggá miért ne?
2016. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%

5. "Ha arról van szó, hogy mit illik, akkor neked kevésbé illene ilyen ruhákban járnod, mint neki."


miért? :D

2016. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%

Van, aki talál párt 21-22 évesen, van, akinek 40 évesen jut a maradék, ha jut egyáltalán. Nem "vér" kérdése.:-)


Kérdező, nem lehet valami hormonális problémája a mamádnak? Akármilyen jól néz ki esetleg, azért tinicuccok hordása nem való és nem is jellemző ennyi idősen.

2016. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, a mai világban minden centiméteren mossák a nők agyát, hogyan kellene kinézniük, hogy minél többet költsenek szépségápolási szerekre, ruhákra, kiegészítőkre, minden létező hülyeségre.

Természetesen nem lehet elérni a "csúcsot", ügyesen ki van ez találva :)

A legjobban azt tolják, hogy ciki ráncosnak lenni. Ciki megöregedni. Egy hiú nő nem fogja tudni elereszteni magát, és "öregasszonyosodni".

Meg van őrülve mindenki...

Valahol érthető, ha kicsit becsavarodott szegény, mert őt sem kerülik el az efféle léleknyomorítások.

Nyilván nem illendő, viccesen is néz ki, de ő valójában csak próbál megkapaszkodni a divatban, a fiatalságban.

Valld be, te sem tudnád elképzelni, hogy idős korodra otthonkában járj :)

Azt kéne tudatosítani vele, hogy nézhet ki jól a korához mérten is, de nem így.

Ha jó alakja van, simán beleférhet egy nem cső farmernaci, csinos póló, balerina összeállítás is, esetleg kendővel, ezt ti tudjátok eldönteni.

Rengeteg szaklap, internetes oldal foglalkozik az időseknek való divattal, érdemes együtt körülnézni ezeken.

Alternatív megoldásként - nem tudom, mennyire álltok jól anyagilag -, ki lehet fogni egész jó árban divattanácsadókat is, akik elkísérik nagymamádat "shoppingolni", és tanácsot adnak, mit vásároljon. Szülinapra, bármilyen alkalomra fergeteges ajándék lenne, és kihúzza szegényt ebből a rossz állapotból.

2016. jún. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!