Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nektek is elő szoktak jönni...

Nektek is elő szoktak jönni ilyenek egy szerettetek elhalálozásakor?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve ment el nagypapám, és pár hónapra rá a kutyám is.

Mivel, ha lehet így fogalmazni, szépen halt meg, elaludt, és tudom, hogy már csak szenvedett az utóbbi időkben betegségei miatt, nagyon nem borultam magamba, mert tudtam, hogy jobb így neki sokkal. De most újra és őjra előjön. Másban látam az ő arcát, "nem kellett volna akkor azt mondanom neki" és társait. Nektek is van hasonló?



2016. jún. 30. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is. Szerintem teljesen természetes
2016. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Papám és mamám is szépen halt meg, nem szenvedtek, csak elaludtak.

De sokat gondolok rájuk még így évek múltán is (12 és 3 év), hogy pl egyszer nagyon-nagyon régen haragomban olyat mondtam a papának, hogy nem szeretem...stb.

Szerintem ez természetes dolog.

2016. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve halt meg a nagypapám, akit rajongásig szerettem mégis mai napig eszembe jut és hiányzik. Ő sajnos rákos volt, így elég sokat szenvedett. Míg élt igyekeztem sokat vele lenni, feküdtem mellette, amikor haldoklott, de mégis miután meghalt úgy éreztem, hogy nem eleget voltam vele. Az utánalévő év arra volt elég, hogy ha eszembe jut ne kapjak sírógörcsöt. Ráadásul a halála után 1 nappal érettségiztem, jogositványt szereztem, felvettek egyetemre, barátom lett és ezekből semmit nem tudtam neki megmutatni már, nem látta miket értem el, nem lehetett már rám büszke.
2016. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!