Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit szólnátok ha ezt vágná...

Ti mit szólnátok ha ezt vágná hozzátok a nagyi? (Te még bírod, fiatal vagy)

Figyelt kérdés

23 vagyok (lány ) teljes munkaidoben dolgozom minimal béren, fizetem a kocsimat, a számlákat, itthon bevasarolok ha kell, mellette persze tanulok főiskolán. Panaszkodni nem szoktam, de tény az, hogy nem sokat alszom mert hajnalig tanulok, gyakorlatra megyek majd rohanok dolgozni. A tandíjat is én állom. A szüleim megemlitettek a nagyimnak, hogy el vagyok faradva, mert megállás nélkül dolgozom és tanulok. Erre azt hallom vissza, hogy én nekem ezt bírnom kéne mert fiatal vagyok...


Bezzeg az unokahugat annak idején pénzelte, nehogy már iskola mellett dolgozzon a főiskolás leányzó. ..


csak én reagálom tul?


2016. júl. 9. 02:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
hanali 2 kor már aludnál ha olyan fárat lennél neked is csak más pénze kel mint minden mai fiatalnak
2016. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

én is többet birtam 23 évesen, pl. az egyetemet és a melót mellette, albérletben laktam 8 négyzetméteren. igen, fiatalon többet bir az ember, ha muszáj. én is szivesebben mentem volna szórakozni.

nem foglalkozz a mamád beszólásával, a saját utadat kell járnod a saját lehetőségeid és erőd szerint.


egyébként tényleg sokszor eszembe jut nekem is, hogy a fiatalok jobban birják... pedig nekünk is kell, hat év mulva mehetek nyugdijba, a meló mellett ápolom a 90 éves anyukámat...


valahogy egész életre szóló program ez a "birni kell a strapát"...

2016. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, de nem használ semmit, ha felhúzod magad. Persze, rosszul esik, én már csak mosolyogni szoktam, amikor meglátogatom mamámat, és megkérdezi, hogy miért vagyok fáradt, talán buliztam? Amikor nagyon jól tudja, hogy sokszor 6 előtt kelek és éjfél előtt haza se érek, mert tanulok és dolgozok, ráadásul több helyen is. Én betudom annak, hogy már elég öreg, és nem feltétlenül fogja fel, ha el is mondom neki, hogy mitől vagyok fáradt. Megszokta, hogy a többi unoka a bulizástól volt fáradt, én meg így jártam. :D
2016. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!