Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, hogy rosszul esett...

Normális, hogy rosszul esett vagy tényleg én vagyok rossz anya?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta a kisbabám egészen mostig 1 órát aludt. Majdnem egésznap rosszul volt és sírt de ez délután tetözött.

Nem maradt el nagyon sírt, vörös volt a feje alig kapott levegőt kb 2.5 órán keresztül.

Mindennel próbàltam nyugtatni sehogysem sikerült én pedig majd felrobbantam és egyre türelmetlenebb/ingerültebb lettem majd felhívtam édesanyámat aki hallotta a hangomon hogy ideges vagyok ezért adott pár tippet amiket elötte próbàltam de semmi.

Eljött hozzám és együtt elvittük a kisfiam az ügyeletre viszont út közben megkérdeztem, hogy, hogy-hogy eljött mire azt a választ kaptam hogy jött még mielött megfojtom a gyereket...


Soha nem bàntanám és nem emelnèk rà kezet. Utólag mondta, hogy Ő ezt tudja és sajnálja, hogy mondta csak vicc volt... de engem rosszul érintett.


Túlreagàltam?


22/N

4 hónapos kisfiú baba.



2016. aug. 28. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha viccből mondta, buta vicc volt, amit az ember fáradtan, kimerülten persze hogy rosszul vesz. Ha majd egyszer végre ki tudod pihenni magadat (hidd el, lesz ilyen is! :), vállat rántasz majd felette.


Most minden oké? Próbálj meg minél többet pihenni a nyugodt pillanatokban!

2016. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Túlreagáltad.
2016. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Morbid vicc volt anyukád részéről, meg te is ki voltál készülve az egész napos sírástól. Ilyen háttérrel belefér.


Gondolom amikor nem vagytok ilyen rossz passzban, akkor szó sincs ilyenről.

2016. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Azért egy ilyen vicc elég sértő. Megkérheted udvariasan anyukádat, hogy így ne "vicceljen" többé.
2016. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most épp minden oké bár kimerült a pici de csak 20 perceket hajlandó aludni utána pedig sír hogy álmos.

2016. aug. 28. 18:06
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Lehetséges, hoyg csak rosszul fogalmazott és arra gondolt, hogy "mielött megfullad" a gyerek.


De mindenképpen hülyén jött ki, meg te is túlreagáltál kicsit, ami érthetö.

2016. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, viccelni próbált. Én is megsértődnék ilyen helyzetben, nem bírom a kialvatlanságot, szerencsére a gyerekünk ilyen szempontból is nagyon rendes volt velünk.:)


Egyedül neveled a kicsit egyébként? Vagy hogyhogy nem kel fel hozzá más és egyedül vagy vele? Ez nagyon nagy szó, hogy így bírod egyedül!

2016. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy rossz anya, csak fáradt, kimerült, ideges, érzékeny.

Anyukád reakcióját túlreagáltad,rögtön ment segíteni, orvoshoz kísérni. Ezek szerint még emlékszik rá, hogy a rózsaszín babakönyvekkel ellentétben a gyereknevelés nem leányálom, és néha egy ember kevés hozzá.

Köszönd meg, hogy amikor úgy érzi szükséged van rá, azonnal pattan, de nem telepszik Rád.

2016. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem csak tudja, hogy túl fiatal vagy még egy gyerekhez és féltette a babát.
2016. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A férjem dolgozik 12 órában így ma sem volt itthon.

Anyukámnak pedig természetesen hálás vagyok.


Kedves utolsó: igen lehet féltette a babát, az is lehet, hogy fiatal vagyok DE SOHA NEM BÁNTANÁM.

2016. aug. 28. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!