Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Újdonsült anyukak! Nektek...

Újdonsült anyukak! Nektek szülés utan volt segitsegetek? A férjemnek dolgoznia kell, odahivnatok valamelyik nagymamát egy kis időre? Melyiket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem volt segítségem, mondjuk nem is hiányzott, mire hazaengedtek már teljesen jól voltam. Nem azt mondom hogy egyből nagytakarítottam, de két naponta főzni, meg a babát ellátni nem igényeltem senkit, jobb volt kettesben-hármasban. De ha te szeretnél segítséget, szerintem a te anyukádat hívd.
2016. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem volt, pedig ikreket szültem, méghozzá császárral. Ennek ellenére eszembe sem jutott volna bárkit is odahívni és nem is volt szükséges.
2016. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Mielőtt bárkit is odahívnál, okulásként mondjuk olvasd el ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..
2016. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ikrekkel annyi segítségem volt,hogy anyukám főzött, apukám minden nap hozta,(kb két hónapig)és hozta a védőből a tejet.

Én többet nem igényeltem.A háztartás többi részét szeretem magam csinálni.

A férjem estig dolgozott.Nem könnyű de ha az ember benne van,megy minden a maga útján.

2016. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Az elsőnél két napot töltött nálunk anyukám, miután hazajöttünk a kórházból. Valószínűleg magam is megoldottam volna mindent, a szülésem estéjén már teljesen jól voltam, de megnyugtatott a jelenléte. A többinél már nem volt szükség ilyesmire.:-)
2016. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Az a terv, hogy anyukám ott lesz velem pár napot, amíg belerázódok a helyzetbe. Szerintem már csak a lelki egyensúlyom miatt jobb lesz, ha velem van. De majd meglátjuk.
2016. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

A második és a harmadik gyereknél is férjem otthon volt két hétig, utána anyukám és anyósom jött egy-egy hétre.

Nyugodtan hívd el akár anyukádat, akár anyósodat, akiről úgy érzed, hogy nagyobb segítség lenne (jól kijöttök, bízol benne hogy jó tanácsokat ad...)

2016. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem volt segítségem.

Az első hetet anyu nálunk töltötte, nem volt elég, hogy egy újszülöttel ismerkedem, még ő is a nyakamba szakadt. Nem mondom, szívesen látom, de nem akkor, mikor ennyi új, "ismeretlen" feladatom van, ráadásul nem ilyen hosszú időre.

A második héten a férjem itthon volt, akkor sikerült kitapasztalnunk, hogy mit hogy érdemes csinálni, utána már flottul ment minden.

2016. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%

Egy baba nem tul nehez egy anyanak

Nagymamak csak utba vannak idegesitenek

2016. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

"Egy baba nem tul nehez egy anyanak "


Ezt mondd annak, akit a 3.-4. napon hazaengednek a kórházból, egy 12 centis, félig gyógyult keresztvágással a hasán, idióta.

2016. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!