Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a legjobb megoldás ebben a...

Mi a legjobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem anyai nagymamája felkeresett engem a napokban.

Elmondta, hogy minden nap egyre gyengébb, betegeskedik, szüksége volna valakinek, aki gondoskodna róla.

Én elvállalnám őt, volna rá időm is (év végén megszűnik a munkahelyem).

A dolog szépséghibája annyi, hogy a férjem és a nagymamája néhány éve csúnyán összevesztek, férjem azt mondta nekem, eszembe ne jusson az, hogy elvállalom az öregasszonyt!

Anyósom külföldön él, ő azt mondta az anyjának, menjen öregotthonba, de a mama elutasitja e lehetőséget.

A férjem apai nagymamája azt mondta, "megérdemelné az öregasszony, hogy vénségére egyedül maradjon, még az ajtót se nyissa rá senki, annyi gonoszságot elkövetett az élete során".


Mi tévő legyek?



2016. okt. 3. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Mit csinálj, neked ez még kérdés? A saját lánya, unokája elhatárolódik tőle, és amilyen jelzőket használnak, van is rá okuk. Te minek avatkozol olyan dologba, amihez nincs is semmi közöd, ráadásul garantál vitaforrást generál? az öreglány nyilván nem véletlen keresett meg téged, te vagy a gyenge láncszem, aki még nem ismeri az igazi arcát. Ha ennyire óvva intenek tőle, sőt, sz..t se ér a háza, és a férjed amúgy se költözne bele (eladni meg valószínűleg így nem is tudnátok), akkor hagyd a fenébe, menjen otthonba, lefekvőbe. Hidd el, nem véletlen ilyen vele a saját vére, és ne ebben lásd a munkanélküliség megoldását!
2016. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy így is úgy is örököltök, elfelejtheted.


Ügyvédek élnek abból meg, hogy "felvilágosítanak" rosszindulatú nagymamákat, hogy hogyan lehet kitagadás nélkül is eltüntetni az örökséget.

2016. okt. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!