Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy magyarázzam el a nagypapá...

Hogy magyarázzam el a nagypapámnak, hogy már felnőtt nő vagyok?

Figyelt kérdés
A drága nagypapám nagyon aggódós típus. Hiába vagyok 25 éves félt. Pl Pestre egyedül alig akar felengedni,hogy találkozzak valakivel. Tudom,hogy csak jót akar,meg hogy szeret.. de nagyon sok kritériuma van pl a párválasztásommal kapcsolatban. Ha én diplomás vagyok, akkor diplomás legyen a párom is. Szóval .. valaki segítsen, ebben nekem. :(

2017. jan. 3. 23:03
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
36%
Lehet, hogy nem akar ő olyan rosszat :)
2017. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Ők még egy nagyon más világban élnek. Lehet mondani szép szóval, hogy felnőtt nő vagy, tudsz önállóan dönteni, legyen szíves fogadja el, értékeled a szándékot stb.

Amúgy meg hagyd rá.

2017. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudom, :( csak nem is akarom megbántani
2017. jan. 3. 23:16
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Jót akar neked, ahogy előttem írták, ő teljesen máshogy látja a világot, mint a mai huszonévesek, régen más világ volt, ráadásul neki mindig a kisunokája leszel, nem számít hány éves vagy. :) Szerintem hallgasd meg, kedvesen köszönd meg a tanácsot, majd dönts a saját belátásod szerint.
2017. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Ebben senki sem segit neked. Nagyapádat is te ismered jobban. Talán ha néhány évig töle távol élnél könnyebben elfogadná az érveidet, értékrendedet. (Talán rájönne, a szeretet nem azon mulik, hogy megfogadd a szavait.) Igy együttélve ezt nehéz elfogadtatni, mert mindig fennakad egy aktuális "problémán".
2017. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

A nagypapád is diplomás? Milyen végzettsége van? Miért fontos az, hogy diplomás legyen melletted? Nem az a lényeg, hogy szeressétek egymást és egymáshoz illőek legyetek? Ennek a diplomához semmi köze. Miért nem tudod ezt neki 25 évesen elmagyarázni, hogy neked az a lényeg, hogy boldog lehess? Nem az, hogy a randevúra hozza a gyerek magával a diplomáját :)

Aggódni meg lehet. De 25 évesen azért már oda mész ahova akarsz..


25 évesen azért másnak már simán családja van.

Persze, ha te búra alatt lettél nevelve, és életképtelenre, aki nem képes önállósodni, és saját maga egyedül fenntartani egy háztartást és elköltözni, akkor azért még érthető valamilyen szinten, hogy gyerekként kezelnek.


Ha elköltözöl, probléma kilőve.

Nincs aggódós nagypapa, viszont egyedül, önállóan, hónapról-hónapra kell eltartanod saját magadat!


Remélem érthető és világos voltam mi itt a probléma!

2017. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Most elolvastam a hozzászólásodat.


Egy itteni parasztka megkérdezte tőled, hogy hogy ment a randi lecumiztad-e a randipartneredet?


Erre te meg a mondatod végére egy " ^^" jelet raktál (ez gondolom egy macska füle?), szóval ha te beszólogatsz és ilyen jeleket rakosgatsz, akkor te még NAGYON NAGYON GYEREK VAGY!


Akkor viszont ne is csodálkozzál, ha úgy is kezelnek téged. 25 évesen ez már nagyon gáz.

2017. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, miért számít, hogy nagypapád mit akar párválasztás terén? 25 éves vagy, könyörgöm :DDD
2017. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

#9

Neked amúgy mi bajod? :D A " ^^ " egy smiley, hasonló mint a :) csak lehet gúnyosabb, szarkasztikusabb is. A hangulatjelek használatától meg nem lesz gyerekes senki, 60 éves ismerőseim is szorgosan használják, mert máshogy lehetetlen érzékeltetni a "hangnemet" írásban. Mi ezzel a gond?

2017. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%

A cicafül gyerekes. Ilyet felnőtt ember biztos, hogy nem csinál. Akkor ők sem felnőttek, csak nagykorúak. Ennyi. Sajnálom, hogy ilyenekkel vagy körülvéve és ez a "szint" nálatok.

Az iróniát pedig szavakkal fejezik ki. Nem napocskákkal, meg cicafülekkel.

2017. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!