Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sajnos egyedül a családból...

Sajnos egyedül a családból egyedül én nem lettem kitűnő, és most mindenki engem degradál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6. osztályos tanuló vagyok, és lány. Matekból és magatartásból nem lettem 5-ös, csak 4-es. A magatartást nem értem, mert van 3 ötösöm, és egy négyesem. És most a nagymamám, akit a legjobban szeretek a családból beszélt anyummal, hogy kisül a szeme, meg beszélni akar velem. És félek, hogy szégyent hoztam rá..(ő igazgató volt egy iskolában) Mi tévő legyek? Nagyon félek attól a beszélgetéstől!
2017. febr. 3. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

A családod nem normális...


A "degradálás" nem az a szó szerintem, amit használni akartál.

2017. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Sosem értettem a maximalista szülőket. 2 tárgyból nem lettél 5-ös, hanem 4-es. És akkor mi van? Ezen semmi nem múlik.
2017. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

"Valóban mekkora szégyen hogy nem lett mindened kitűnő...mekkora probléma!"


A családod NEM normális az 1x fix.

2017. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Na igen... és akkor jön a kérdés miért depressziós a gyerek.


A családod nem egy normális felfogásban nevelnek. Csak egyet jegyezz meg, nem vagy se hibás, se egy utolsó rossz ember, azért mert nem lettél színötös. Ezt tartsd fejben a beszélgetésnél, mert valószínű, hogy arra fog kimenni a játék, hogy téged jól megpróbál hibáztatni, hogy aztán majd kijavítsd ötösre.

2017. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Lazítsd le magad! Tudod már,hogy mi akarsz lenni?Ha igen,akkor gyerünk.

Semmi,és senki ne érdekeljen mit mondanak.Keményen dolgozz ezen,de lazulj el azon,hogxmy mit mondanak mások!

2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Matekból és magatartásból csak a stréberek ötösök mindig, nekem attól sülne ki a szemem, ha a gyerekem színötös lenne :) Élned is kell, nem csak tanulnod.
2017. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%

Nyugodtan kérdezd meg, hogy ha színötös lennél, mivel lennél több ember? Több pénzed lesz a jövőben netán? Könnyebben helyezkedsz el? Nagyon rossz felfogásuk van. Nem jelent semmit az iskolai jegy, főleg nem a mai szutyok rendszerben. Oda felvegyenek, és azt érd el amit te akarsz. Azt tanuld amit szeretsz, a többiből meg ne bukj meg, úgysem lesz rájuk soha szükséged.

Jelenleg középiskolás vagyok, az átlagom papíron rossz, 3.3. Az egyetemen érdekelni fog bárkit is? Nem, az érdekli őket, hogy a vitt tantárgyakból ötös vagyok és jó az érettségim.

Mint mondtam, ne érdekeljen mit mondanak, ettől te nem vagy rossz ember, nem vagy kevesebb. Ami azt illeti így is szuper eredményt értél el, gratulálok is hozzá! :)

2017. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, megnyugodtam! Nagyon köszönöm mindenkinek! Valószínűleg azért vannak így kiakadva, mert eddig kitűnő voltam, és a bátyám és a nővérem is mind azok.
2017. febr. 3. 19:46
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Idióta szülők.... ne stresszelj. Hagyd rájuk a dolgot, bolondok...
2017. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha eddig kitünö voltál akkor azért NEKED ÖSZINTÉN ki kellene találnod, hogy most miért nem?
2017. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!