Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kezdek besokalni. Mi lehet a...

Kezdek besokalni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Két kisfiam van kisebbik 3 hónapos nagyobb 3 éves szeptembertől ovis. Amikor a nagy kisebb volt 9 hónapos koráig a szüleimnél laktunk aztán el költöztünk 50 km-rel messzebb egy kisebb faluba . Azóta vagy mi mentünk szüleimhez vagy ők jöttek el . Párszor volt , hogy elvitték a nagyfiút hétvégére had legyen a nagyszülőknél . Eddig minden jól ment . Mióta meg született a kicsi azóta nagyon el kényeztetik a nagyot. Elviszik magukhoz akkor ott nem kell reggelizni ha nem akar , ehet csokit ebédre, nem kell délben aludni (amitől nagyon nyűgös lesz ) egész nap viszik minden hova . Amikor haza jön ugyan azt akarja csinálni itthon is mint a nagyszülőknél. Földhöz veri magát, hisztizik...először mondtuk nekik hogy ez így nem lesz jó de hiába. Ezért úgy döntöttünk a párommal hogy nem mehet mert ez így nem mehet tovább. Persze szüleim elhordanak mindennek hogy tiltom tőlük a gyereket és a párom fontosabb mint ők. Nem értik meg hogy boldog család próbálunk lenni de így csak a veszekedés megy köztem és a gyerekek apja között. Mondtuk hogy jöjjenek nézzék meg de nem vihetik . Most azt mondják hogy jönnek és ha engedjük ha nem akkor is viszik . Egyszerűen nem tudok mit csinálni. Mondják hogy költözzek haza a gyerekekkel mert nekik nagyon rossz így legalább hétköznap legyünk ott hétvégén meg menjünk apához hogy nekik jó legyen . Nem értik meg hogy szeretjük egymást és önálló életet akarunk ( 2 gyerekkel ). Volt valaki hasonló helyzetben?

2017. ápr. 13. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Eddig sem kellett volna megengedni a harom evest ott aludni. Miert? Mi ertelme?
2017. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Költözz haza és hétvégén menjetek apukához? -ne haragudj de anyukád nem normális.

A gyerek nagyon hamar megtanulja, hogy a mamánál mit lehet és otthon mit lehet. Az én kislányom is mehet a szüleimhez és ez igenis szóljon arról, hogy kényeztetik, majd én nevelem. Mi történik akkor ha egyszer nem reggelizik-semmi, Mi történik ha egyszer nem alszik, semmi, ha hisztis lesz, anyukádnak lesz hisztis hisz nála alszik.

2017. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha engeded,ha nem, elviszik?? Próbálná az én gyerekem csak úgy elvinni, ha nem engedem, repülne a házból,akárkiről van szó.

Anyád tényleg nem normális. A szabályokat a szülő hozza, nem a nagymama. Köteles betartani, ha a te gyerekedet akarja elvinni. Ha nem, az ő baja. Én igencsak bekeményítenék a mamával szemben, rengeteget enged meg magának. Magyarázd meg neki valahogy, hogy a Ti gyereketeket ő nem nevelheti.

2017. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Költözzetek oda? Anyukád melyik bolygón él?

Vegye tudomásul, hogy ti négyen egy család vagytok, ne akarjon már szétszakítani! Mondd meg, hogy csak akkor viheti a gyereket, ha betartja a szabályokat. Ti gyereketek, ti döntitek el, hogyan nevelitek!

2017. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Nos,ne haragudj,de anyukád nem normális.Mi az,hogy a gyerekeid és a párod nem lehet fontosabb,mint ők?Vagy hogy költözz oda hozzájuk,meg hogy ha akarod,ha nem,elviszik a gyereket?Ez elég abnormális viselkedés,én megpróbálnék beszélni velük,ha nem megy,akkor meg valszeg megszüntetném velük a kapcsolatot.
2017. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!