Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt olyan aki haragszik a...

Van itt olyan aki haragszik a mamájára mert szereti keverni azt a "bizonyost"?

Figyelt kérdés

Van 2 tesóm apukám első házasságából. Ők a minden alapjáraton. De kettőjük közül is az aki többet jár hozzá a többi sz ar szemét. Én is járok hozzá de mivel én apu második házasságából vagyok és anyummal és a családjával nincs jóba így mivel én is oda tartozom így velem is úgy viselkedik. DE! Én járok hozzá ezek ellenére is rengetegszer segítettem neki mikor eltörte a kezét vagy betörte a fejét. Ekkor jó voltam mert ugye a másik két tünemény nem ért rá. De ha máskor felajánlottam neki a segítségem bevásárlásba vagy főzésbe akármibe flegmán lenézően közölte hogy majd a másik kettő megcsinálja. De utólag mindenkit lemond hogy senkire nem lehet számítani(kivéve a jelenlegi kedvencet). Aput is lemondja minden haszontalan hazudós szemétládának meg hogy ő egyedül akar lenni őt ne zavarja senki. A karácsonyt is meg szülinapot is hogy utálja mert olyankor ő nem egyedül van ekkor is csak a 2 tesóm én és apu vagyunk az a rengeteg ember aki kizökkenti a nyugalmából.

Semmit nem szabad neki mondani mert hozzáad 76 dolgot és úgy mondja el apunak meg az egyik unokájának(az aktuális kedvencnek) és egyből megvan a veszekedés mindenki között(testvér-testvér,szülő-gyermek) és mindig ott kavaródik meg a sz@r. Azt már nem is mondom hogy a tata amit ráhagyott abból a 2 kedvenc kapott 3 miliót és mikor apa mondta neki hogy amúgy 3-an vagyunk unokák erre azt mondta hogy majd az apja ad neki vagyis nekem. A jelenlegi dolog ami miatt iszonyat dühös vagyok az hogy, a legutóbbi látogatásomkor nem szólt hozzám aztmondta mit keresek én ott? Nem értettem és rosszul is esett mert vittem neki ajándékot. Mint kiderült az volt a baja hogy apuék elváltak ez 1 éve volt és hogy én aput lemondtam mindennek. Igen mert haraguttam rá megis verte anyut. És "panaszkodtam" mamának. És neki ez egy év múlva büffent fel vagymi??? Itt is a sz ar kavarás van közte meg a 2 tesóm között állandóan fúrnak apunak is.

Aput is állandóan lehordja mindennek a saját egyszem fiát és akkor engem fúr.

Bocsi ha összevissza lett de annyira ideges vagyok hogy hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú szipirtyó. Meg ilyeneket hajt nekem hogy mikor én 5 éves voltam sírtam hogy a másik mamához akarok menni. Nöknapján is apum küldött virágot tesóm csajának aki még egy smst se tudott küldeni neki hogy kössz vagy valami. Ezt ott beszéltük apu én meg mama erre én mondtam hogy mit vársz töle tudod milyen bunkó, erre tesóm a torkomnak esett hogy én mit képzelek magamról hogy lemondom a nöjét. Ezt meg is értem hogy így reagálta le hisz jogos de egy mamának minek kell ilyet elmondani????? Minek kell megcsinálnia a feszültséget két tesó között?? Másik mama miért normális? Annyira aranyos a másik mamám egy csepp rosszindulat nincs benne soha semmi. De tesóm szerint megvan az oka arra hogy miért lett ilyen öreg korára! Erre nincs magyarázat ö küldte a halálba a tatát is állandóan egrecíroztatta. Mindene megvolt tata szerette míg élt nem éltwk szegénységbe egy gyereke van. Mégis mi a búbánat oka van arra hogy így viselkedjen a saját családjával? Úristen most már tényleg összevissza van,neharagudjatok.



2017. máj. 5. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Jajj, már megint a 3 napja feltúnt szófásos?


Ezt senki nem olvassa el.

2017. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Trollala.... lala...
2017. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért ezt nem gondoltam volna hogy ennyire hihetetlen a sztori de ez is csak azt igazolja hogy kritikán aluli amit a mama müvel.
2017. máj. 5. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyenek, ezzel mi semmit nem tudunk kezdeni. Mamád ilyen sajnos, magának való és szeret kavarni. Ha nem akarja hogy zavarjátok akkor ne menjetek oda. Majd megy az akit a kedvencének neveztél. Nem lehet mást tenni.
2017. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem szereti az embereket gondolom.
2017. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű a megoldás: Én a helyedben a másik mamát látogatnám mindig! A "szipirtyót" (ahogy te fogalmaztál) meg látogassa a fia meg a másik két kedvenc unokája, le van sajnálva! Ennyi!
2017. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne állj sorba pofonért!

Nálunk anyu húga volt az isten, aput meg lenézik. Persze vele együtt minket is.

Végül egy nap baromira elegem lett. Bátyámmal és a nővéremmel reggeltől hasogattuk és hordtuk a fát a pincébe nekik, erre kaptunk ebédre zsíros kenyeret, mert a sülthús nagynéném családjának van fenntartva.

Felálltunk, és közöltük, hogy akkor rakjanak náluk ők fát.

2017. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne menj oda. Nem vagy köteles egy ilyen házsártos némbert elviselni. Nekem még mind a két nagymamám él, az egyikkel évek óta nem találkoztam. És nem hat meg, mindig mondja a másik nagymamám, hogy de jaj mi lesz ha meghal, milyen bűntudatom lesz. Én meg mindig elmondom neki, hogy nem lesz, mert azt a nagyit nem tartottam soha nagyinak. Neki én, meg anyukám(az ő anyukája amúgy) semmik voltunk, pedig hosszú évekig anyukám segített neki a legtöbbet, a többi gyereke tojt a fejére. Ő választott, neki a másik két gyereke, és annak unokai fontosabbak. Hát legyen. Engem nem izgat. Anyukámat azért jobban, neki még mindig rosszul esik. De neked nem kötelező vele foglalkoznod. Attól, hogy a rokonod, még nem kell minden sz...rságát elfogadnod. Ne menj hozzá, ha meg erősködnek, hogy menj, akkor mond meg, hogy ilyen sz....r kavaró nőhöz te nem mész, mert neked nincs ehhez erőd, hogy ezeket hallgasd. Hidd el, szarabb, ha azzal töltesz x évet, amíg meghal, hogy hallgasd ezeket.
2017. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!