Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem fogadnak el Anyaként...

Miért nem fogadnak el Anyaként? Miért változott meg a nagyszülők viselkedése?

Figyelt kérdés
Már Kismamaként és most, Anyaként is rengeteg sérelem ér mindkét Nagymamától, mert nem azt csinálom, és nem úgy, ahogy Ők megélték, elvárnák, stb. Ők nem a segíteni akarok/szeretnék kategória, hanem a elvárom, hogy így és így legyen, ha nem akkor sértődés és pocskondiázás van. Eddig próbáltam nem foglalkozni vele, vagy kedvesen megbeszélni, de most már úgy érzem, teljesen megmérgezik az Anyaságomat, és a Párommal való kapcsolatomat. Úgy érzem, semmi se jó nekik, amit csinálok, és mióta próbáltam Velük megbeszélni, hogy mi bánt, azóta a környezetükben Ők lettek a sértettek, visszahallom mindegyik oldalról, közben Velem szemben továbbra is az az udvarias, kedveskedő odamondogatás van. Páromon látom, hogy stresszeli és nem akar már ezzel foglalkozni, így egyedül maradtam ezzel. Minap a Védőnő is eljött, hogy az egyik Mamával találkozott és ledöbbent, mennyire erőszakos, meg is látogatott és a Védőnő elmondta, mennyire ledöbbent és nem is gondolta, hogy ilyen lelki körülmények között vagyok. És hogy én sose panaszkodom a nagyszülőkre. A Védőnő és a Gyermekorvos szerint is minden rendben a Kicsivel, azt mondják jól csináljuk a Párommal. Akkor mégis miért kell két akaratos nagyszülőnek tönkre tenni a napjaimat? Azt sajnálom a legjobban, hogy annyira letör és boldogtalanná tesz, hogy látom a Kicsin is, hogy érzi rajtam, hogy valami nem stimmel. Próbálom leplezni, de biztos vagyok benne, hogy megérzi. Van ebből valami kiút? Most tényleg az lenne a végső megoldás, hogy mindenkivel össze kellene veszni? Ha próbálom velük kedvesen megbeszélni, úgy érzem, gyengeségnek tartják és nem érdekli őket, mit mondok. Elkönyvelik, hogy hisztis vagyok, meg érzékeny. Volt már más is ilyen helyzetben? Mi lenne a jó megoldás?

2017. jún. 19. 08:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató, amit írtatok....Sokat filóztam, hogy kiírjam e a kérdést, hisz tele van már vele az oldal hasonló problémákkal, de látom, hogy jól tettem

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, jó volt más szemszögből, vagy hasonlóból véleményt olvasni..

2017. jún. 19. 09:16
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

#3-as vagyok...

Aki emnyire lepontozott, ugyan mondja mar el, hogy mi a problemaja a velemenyemmel, mert kb ugyanazt irtam mint a tobbiek

Csak kivancsi vagyok, hogy megis melyik resze volt szerinte akkora ostobasag?

2017. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem mindegyik hasznos volt, a Tiéd is, mindenkinek ment tőlem a zöld
2017. jún. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!