Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nemtudom mit csináljak mama...

Nemtudom mit csináljak mama be van kattanva papa halála óta hulyeségeket csinál?

Figyelt kérdés

Nem tudok már kihez fordulni, már a rendőrség sem tesz semmit. Mamámat kitagadta az egész családja mióta összeállt egy új emberrel papa halála után és anyával veluk egyutt lakunk (anyáé a ház 1/6od része) és azzal nem lenne baj ha csak egyutt lenne a csávoval, de mama már nem az a szeretetreméltó gondos nagymama. Olyan lett mint egy ördög!! Már félek tőle miután olyanokat csinált hogy elzárta a vizet (eldugta a káddugót) folyamatosan ki bezár engem és anyát a közös tulajdonú házból (ugyanis a mi kulcsunkat ellopták) mára már a sütőt is ellopták, a tv-t a szobámból azzal az indokkal hogy azt én anno kölcsönbe kaptam papától nem pedig ajándék volt, multkor megráncigált "mama" mert abból a tányérból mertem enni amit ő mosott el. Volt olyan is, hogy a gyámot rám küldte csak mert nem pártoltam egy vitában amiben nem volt igaza, és hazudgált mindenfélét. A jogtalanul itt lakó barátja pedig azt hiszi ebben a házban, ami papa keze munkája, minden az övé. Néha alig birom ki hogy ne ussem agyon őket. Az egész családnak elege van! Pszichiáterre lenne szüksége ? Kérlek írjatok válaszokat,

egy kétségbeesett 16éves lány akinek hiányzik a mamája.


2017. júl. 2. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni, hogy anya közmunkás és egyedul nevel így albérletre nem futja, de itt a rezsit mindig kifizettuk
2017. júl. 2. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhattok vele beszélni, de pszihológus nélkül, nincs garantált eredmény...
2017. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szántóvető ***** válasza:
pedig az elköltözés lenne az egyetlen megoldás.hány éves a Mama?
2017. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Diák munka? Azzal is gyüjthetnél pénzt.

Pl.:meki

Barátnőm is ott dolgozik és egész jól keres.

2017. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Cigányok vagytok?
2017. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: egy csepp cigányvér sincs bennunk,

3. Dolgozom nyáron de jogosítványra gyujtok

És próbáltam már vele beszélni, mindig hiába. Tudom hogy valami van a háttérben ami miatt ezeket csinálja. Az egész családunk azt gondolja, hogy az öreg 82éves csávó aki biztatja. Mama pedig 60éves

2017. júl. 2. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
ez most nagyon rondán fog hangzani, de a 82 éves csávó nem fog örökké élni
2017. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:
és?még simán eléldegélhet 10 évet.vagy arra gondoltál hogy meg kéne gyorsítani a folyamatot?
2017. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinek a gyámja?
2017. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!