Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám állandóan szidja...

A nagymamám állandóan szidja az apámat de ez fordítva is így van?

Figyelt kérdés

A nagymamám velünk lakik,szóval az nem megoldás hogy akkor ne látogasd,viszont ezt már nem lehet elviselni..Most hogy nyári szünet van naponta többször hallgatom tőle hogy ilyen meg olyan apád van. Ha apa hazajön akkor nem köszön neki szinte soha csak bemegy a szobájába és ott teszi a sértettet..Viszont ha ő bemegy akkor ezt hallgatom apától is hogy már megint mi baja van stb..Ezzel mit lehet kezdeni? És azt veszem észre hogy a húgomat nagyban befolyásolják mindkét oldalról..Természetesen szeretem a mamámat és apát is de már elviselhetetlen..

Légyszi csak normális válaszokat.

16/L


2017. júl. 5. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Anyós? Kérd meg : nagymama, kérlek ne bántsd az édesapámat! Szeretem őt. Apád meg valószínű nem fogja, ha a nagyi leállt a gennyeskedésről.


Nagyon szar ám egy egész napos stresszes munkában eltöltött nap után hazamenni egy áskálódó, feszültségterhes légkörbe. A férfiak ebbe gyakorta belebetegednek, nem tudnak regenerálódni és kialakulnak a stresszből eredő betegségek.


Hagyjátok pihenni, segítsd hogy derűs legyen otthon a légkör. Az otthon nyugalmának biztosítása elsősorban a nőké. A férfiak nem értenek hozzá. (nem a házimunkáról van szó, azt jó ha együtt tudjátok egymást segítve, a LÉGKÖRRŐL van szó.)

2017. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Miert lakik nálatok? Kié a ház?
2017. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Apadnak kellene okosabb lenni.

Fiatalabban is veszekedtek?

Ezzel te semmit nem tudsz kezdeni. Ket hulye felnott, de mint irtam, apadnak kellene jobban kezelni a helyzetet.

2017. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
2 felnőtt emberről van szó akik úgy viselkednek mint 2 ovis. Lekéne ülniük megbeszélni hogy kinek mi a gondja a másikkal.
2017. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

'Az otthon nyugalmának biztosítása elsősorban a nők feladata'

Oszt ezt hol hallottad? A helyi kocsmában böfögték?

2017. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
5-ös nem tőled tanultam.
2017. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

Tequila Sunrise! Te leragadtal a mult szazad elso feleben?

Ennyi hulyeseget amit osszefirkaltal itt!

Egy tequila, ket tequila, hajj, agybaj!😂

2017. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

Igen, én a XII. században élek. De még élek, ti mindjárt kipusztultok innen, ha csak veszekedni jártok. A kérdező kérdése feleltem, nem veletek szándékozom társalogni.


Ha esetleg van valami ötletetek, hogy legyen békés, derűs az otthon, mondjátok el a kérdezőnek.

Rólam meg szálljatok le de rohadt gyorsan. Köszönöm.

2017. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

Koszonjuk, mi is mar adtunk tanacsot a kerdezonek. De a tied valahogy nagyon kilog a sorbol.

Olyan paratlan 😂


Egy tequila, ket tequila hajj!...

2017. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%

5-ös 75% os csak felröfögött, nem adott tanácsot.

A vakációt fel lehet értelmesen is használni 65%, nem gondolod?

2017. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!