Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet kezdeni egy kifejeze...

Mit lehet kezdeni egy kifejezetten rosszindulatú, féltékeny és irigy mennyel, aki sikeresen manipulálja a fiamat és nem enged együtt lenni a 6 éves kis unokámmal, akivel nagyon szeretjük egymást? Én mindig korrekt és segítőkész voltam vele.

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 20:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
72%
Esetleg beszélhetnél erről a fiaddal, hátha meg tudja beszélni a feleségével, hogy ez így nincs rendben. Bár hasonló helyzet van nálunk is, az unokák meg se látogatják a nagymamájukat, mivel ellene lettek nevelve. Ennek az az oka, hogy a meny valamilyen felső kategóriásnak hiszi magát és teljesen lenézi a nála szegényebb és az ő szintjéig értelemben nem felérő személyeket. "Sajnos" a családunkból szinte senkivel nem járnak össze. Csak sajnálni tudom őket. És az a baj, hogy az ilyen emberekkel egyszerűen nem lehet mit kezdeni olyan önfejűek. Persze, ha valamilyen segítség kell, azt szívesen veszik, sőt elvárják.
2017. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, úgy tűnik, SAJNOS Te tudod, miről beszélek.A fiammal nem tudok szót érteni, mert totálisan a menyem befolyása alatt áll, annak ellenére, hogy én voltam a "legjobb anya, akit csak kívánhatott magának".A törvényi utat nem szeretném igénybe venni, mert valószínűleg semmit nem nyernék vele,bár már azt érzem, nincs veszíteni valóm...vagy tűröm az áldozatszerepet és belebetegszem, vagy "harcba indulok", amiben még a győztesek sem nyernek. A legnagyobb vesztes persze a gyerek, aki csak szeretni szeretné azt, akit szeret.
2017. dec. 14. 08:13
 13/13 anonim válasza:
86%
Ha a saját családomból indulok ki, akkor tényleg szinte biztos, hogy Te jönnél ki belőle vesztesként. Meg van rá az esély, hogy a fiad is elhidegül tőled, azért pedig nem éri meg. :(
2017. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!