Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogosan idegesit nagymamám...

Jogosan idegesit nagymamám szokása? 16L

Figyelt kérdés
Mindig ha észre veszi hogy úi nadrágot vettem mindig meg akarja nezni hogy hogy áll rajtam. Eddig ezzel semmi bajom nincs, de amikor mondja hogy fordulhak meg mert meg akarja nezni hogy hogy áll rajtam ott. Eleve utálom magam mutogatni, mindig hosszabb pulcsikba járok. Érthetően idegesít?
2017. nov. 18. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
nem
2017. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2017. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Itt nincs semmilyen jogi kerdes :D idegesit es kesz.
2017. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen igazad van!

Mégis milyen dolog az, hogy csak úgy rád mer nézni valaki.

Csavard magad lepedőbe mint a beduinok.

[link]

2017. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Orulj neki hogy ilyen. Az erdeklodesevel a szeretet akarja kimutatni. Van akinek a nagyija eszre sem veszi hogy az unoka vett valami ujj cuccot.
2017. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Meg akar védeni attól, hogy a tevepatád miatt kiröhögjenek.
2017. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
53%
Gondolom legalább hetente kétszer veszel új nadràgot, hogy ez ilyen központi kérdés nálad.
2017. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha idegesít, akkor idegesít, ez van, nincs mit beszélni róla.


Amúgy szabászati okokból teljesen valós a dolog hogy ott is meg akarja megnézni.

2017. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Az én nagymamám is ezt csinálta, és tiniként zavart, mert azt hittem engem elemez. Később rájöttem, hogy mivel ő varrónő, emiatt figyeli annyira rajtam az új ruhákat, nem is nagyon volt hol lásson máshol, üzletekbe nem járt. Sokszor őszintén csodálkozott is, hogy milyen gyenge minőségű ruhákat gyártanak, azaz nincsenek pontosan megvarrva. Szóval szerintem nem annyira gáz, ha megnéz, ne vedd túlságosan szívre, hallgasd meg mit mond, aztán megy tovább az élet.
2017. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Miért, apám is megnézi hogy áll rajtam a gatya, és? Volt, mikor kifejezetten röhejesen nézett ki (lógott de nagyon durván) és ő mondta, hogy ha szeretném, hordjam, de túl "tehénen a naci"-effektus.

Engem ez sosem idegesített, mert inkább szóljon, minthogy a "kedves" osztálytársaim kezdjenek ki miatta.


De ha téged zavar, mondd meg nagyanyádnak, ennyi.

2017. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!