Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem fogadják el az unokájukat?

Figyelt kérdés
23 vagyok és van egy két éves kisfiam.4 éve ismert meg a gyerekem anyát szinte azonnal szerelem volt viszont a drága szüleim már akkor is mindent meg tettek hogy keresztbe tegyenek a kapcsolatunknak ennek a mai napig nem tudom az okát.Mikor meg tudták hogy a párom terhes egy ideig abba hagyták de mikkor megszületett a baba újra folytatódott minden.A gyerekről tudomást se akarnak venni mert hogy attól a nötől nekik nem kell unoka.Nagyon szeretném hogy ez a dolog rendbe jöjjön viszont amíg nem tudom az okát fogalmam sincsen hogy mit tehetnék hogy ez jobb legyen.Szegény kisfiam még nem is találkozót az én részemről a nagyszüleivel.

#gyerek #nagyszülő #unoka nagyszülő-unoka kapott
2017. dec. 16. 19:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát kérdezz rá: Mi bajotok a feleségemmel? Mi nem tetszik rajta?Valamint emlékeztetném őket arra,hogy az a szegény kisgyerek se arról nem tehet,hogy megszületett,sem pedig arról,hogy éppen ki az anyja.De végső esetben fel lehet nőni nagyszülők nélkül is...Talán,ha csak egyszer meglátnák, megenyhülnének.
2017. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem nem is egyszer minden egyes alkalommal azt mondják hogy ez a nő nem való se anyának se feleségnek bár azt még nem indokolták meg hogy miért gondolják így.

Nem enyhülnek meg konkrétan nem vihetem át a szüleihez a saját gyerekemet .Ha nálam van a gyerek be se engednek vele a lakásba

2017. dec. 16. 19:58
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Közölném velük hogy primitív állatok ha ilyen szinten gondolkoznak. Aztán megszakítanék velük minden kapcsolatot és közölném hogy ha választanom kell akkor már van saját családom.
2017. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

"Már megkérdeztem nem is egyszer minden egyes alkalommal azt mondják hogy ez a nő nem való se anyának se feleségnek bár azt még nem indokolták meg hogy miért gondolják így."


Hát kérdezz rá.

2017. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem erőlködnék. Megmondanám, hogy ha ilyenek, akkor viszlát, nem kell tartani a kapcsolatot.
2017. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Soha nem indokolják meg hogy mi bajuk van a feleségemmel meg a gyerekemmel.Viszont a bártyám barátnöjét imádják aki egyépként mielőtt anya lett volna prostituált ként dolgozó.Ezért nem is értem hogy miért az én feleségem re mondják hogy nem jó anya.
2017. dec. 16. 20:22
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Az,hogy a gyereked anyjával bajuk van 1 dolog...de az,hogy a saját gyerekedre nem kíváncsiak és be se engednek ha vele mész... sajnálom,de számomra teljesen elfogadhatatlan lenne az,hogy a szüleim a saját gyerekemre abszolút nem kíváncsiak.
2017. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg nekik, hogy te élsz a feleségeddel, nem ők, ezért csak te tudod eldönteni, hogy milyen feleség és milyen anya.
2017. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

Mit tegyél?


4 éve miket tettél? (Amikor még csak 19 éves voltál, talán érettségid se volt még) mit tettél annak érdekében, hogy a szüleid egyáltalán elég jól megismerhessék a barátnődet? Szerveztél nekik a lánnyal közös programokat, hogy minél jobban megismerhessék egymást?

Akkoriban mennyire volt neked szempont, hogy ők is jól kijöjjenek azzal, akivel te majd talán az egész életedet is össze akarod kötni? Akkor adtál nekik elég időt, hogy hozzászokjanak a gondolathoz, hogy ő lesz az a bizonyos, vagy csak kész tények elé állítottad őket? Érdekelt, hogy mit gondolnak a lányról, vagy csak mentél a hormonjaid után, hiszen te már elmúltál 18, azt csinálsz, amit akarsz, senki se szólhat bele? Valóban odafigyeltél a szüleid véleményére? Valóban meggondoltál minden szempontot, amire ők figyelmeztettek - egyáltalán adtál nekik esély arra, hogy ezt megtegyék? Tényleg átgondoltad, hogy mennyire kell feladnod az addigi életedet, értékrendedet, ha őt választod? Elgondolkodtál azon, hogy milyen következményei lehetnek annak, ha olyan valakit választasz, akiről a szüleidnek rossz a véleményük?

Belegondoltál a szüleid helyzetébe? Ha majd a te gyereked akarna olyan valakit választani, akinek az értékrendjét összeegyeztethetetlennek tartod a sajátoddal (gondolj itt bármire, ami szerinted elfogadhatatlan bármiért - ha nem elvtelenül éled az életedet, biztos vannak ilyen dolgok), hogy fogod érezni magad a bőrödben?

2017. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Miért akarjátok mindig bemagyarázni hogy a szülők CSAK ÚGY utálják a feleséget/férjet akárkit??? Ilyen NINCS.

Jaj anyu mi bajod a barátnőmmel?

Jaj fiam SEMMI csak utálom mint a sz**t vidd innen...

hagyjuk már...

Valami oka KELL, hogy legyen.

2017. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!