Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám normális? Az első...

A nagymamám normális? Az első takarómat amit anyu kincsként őrizgetett a kutya alá rakta és felháborodott amikor anyám azonnal kiszedte onnan, mondva hogy " egy kiskutyától elvenni egy takarót, micsoda undorító dolog".

Figyelt kérdés
Tehát a gyerekkori első takarómat anyukám a nagymamámnál lévő szekrényben tartotta elzárva. a Nagyi kiszedte mégis és a kutya alá bevágta. Namost, ez lehet másnak fura, de nálunk az ilyen kis dolgokat eltesszük emlékbe, mert kedves emlékek fonódnak hozzá. A nagymamám ezzel mitsem törődve fogta és a kutyája alá bevágta had melegedjen, had rágja, tegye tönkre. Anyu már kimosta 2x 90 fokon... de a nagyim még nekem mindig azt mondogatja, hogy még visszaszerzi ő majd azt a kutyának, mert hát ez ronda dolog és ugyan már, ez egy baromság, hogy anyu ragaszkodik ehhez, ráadásul a kutya is gyerek, meg ilyenek...
2018. márc. 4. 10:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%
Az nem normális, hogy nem tiszteli a hozzáállásotokat (most mégis kinek ártotok a takaró őrizgetésével? én nem vagyok egészen ilyen - nehezen dobok ki dolgokat, de takarékosság miatt, az emlékeim bennem vannak -, de meg tudom érteni, hogy nektek ez fontos), de üdv az életben. Ne nála tartsátok a takarót, annyi, látjátok, hogy nem érti, nem tiszteli, hiába világos, hogy nálatok hol a kis takaró helye.
2018. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
47%

Igaza van a nagyidnak. Most mennyivel jobb, hogy a szekrényben porosodik? Inkább melegítse a kiskutyát, főleg ebben a hidegben.

Ha annyira fontos nektek az a takaró, akkor meg vigyétek hozzátok, a nagyid a saját házában azt csinál, amit akar.

2018. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
79%
Ha olyan kedves emlék, miért nem a saját szekrényében tartja? Hogy lehet elzárva tartani valamit valaki más szekrényében?
2018. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%

Látom már megint azok vannak 100%-on akik szerint teljesen normális a másik semmibevétele és a nulla tisztelet. Hihetetlen mennyi érzéketlen ember van, és még nagy pofával hirdetik is, hogy minimális empátiára is képtelenek. Ha valaki nem olyan mint ti, akkor rögtön megérdemli, hogy belerúgjanak.

Most komolyan miért ilyen halálos bűn, ha valaki számára fontos valami? Ki a pitsának árt vele? Biztos van még millió dolog amit a kutya alá lehet rakni. Én se a kedvenc dolgaimat rakom a kutya alá, aztán még érdekes módon valahogy túlélte a teleket.

2018. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Hovarju ***** válasza:
69%
Ha ez a takaró annyira fontos, akkor otthon őrizzétek. A nagyi kutyájának meg vigyetek egy másik takarót.
2018. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom, egy darabig ott laktak a nagyinál, amíg a kérdező kicsi volt, ezért maradt ott a takarója.


Ami feltűnt a leírásodból, az, hogy mi az, hogy úgyis visszaszerzi?? Nincs másik felesleges meleg takarója, vagy plédje? Kétlem. Mindenhol akad.

2018. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
67%

"Most komolyan miért ilyen halálos bűn, ha valaki számára fontos valami? Ki a pitsának árt vele?"


Nekem! Ha az én szekrényemben tartja azt, ami neki fontos. Tartsa a sajátjában. Az én szekrényem a saját privát szférám. Azt tartok benne, amit akarok. És azt dobok ki belőle, amit akarok.

2018. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
75%
Ha valamit kincsként őrzünk,nem értem miért van más szekrényében.
2018. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
73%

Én csak a kisgyerekkori párnámhoz ragaszkodok, de még most is azon alszok. Ha nem használnám, akkor engem sem érdekelne, de amíg működik nem cserélem le. :D Nagy tollas párna.

19/F - Szóval már vagy 15 éve meglehet...

2018. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
44%

A nagyid se százas hogy mások cuccai között turkál de anyád se hogy másnál tárolja a cuccait és minden sz@rhoz ragaszkodik.


Remelem benned több lakozik ennél:D

2018. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!