Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A rokonok mindig a babával...

A rokonok mindig a babával akarnak lenni! Probléma vagy sem?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik az első kisbabánk, és egész terhességem alatt arról beszéltek a leendő nagyszülők és párom testvérei, hogy de jó lesz, majd mindig mindenki nálunk lesz. Akik messzebb laknak testvér és párja majd minden hétvégén jönnek pénteken már a babához, hogy minden hétvégét vele töltsenek. Ha nem nálunk leszünk majd a nagyszülőknél, illetve mindenben segítenek majd és ha kell nálunk is alszik a nagymama.

Nagyon hálás vagyok, hogy mindenki így várja a picit, de aggodalmaskodom is egy picit emiatt. Szeretném a férjemmel megélni a csodát, hogy gyermekünk lesz, és családi hangulatban, 3-an hozzászokni a kicsihez. Nyilván sokat lehetne a családdal is, szeretem is őket, de zavar, hogy a család babájaként van kezelve, nem pedig úgy, hogy a férjem és az én gyerekem lesz, nem pedig közös tulajdon.

Másoknál volt abból probléma, hogy nem akarták a friss szülőket a babával hármasban hagyni? Vagy hogyan alakult ez a baba érkezése után?


2018. márc. 26. 17:48
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem értem mi volt ez a nagy lepontozás a tök jó válaszokra...

Valaki nagyon nem ért egyet, pedig semmi kivetnivaló nem volt egyikben sem.

2018. márc. 28. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!