Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek Anyámékkal?...

Mit kezdjek Anyámékkal? Kisajátítaná a gyerekeimet. Muszáj keményen odaszólni neki?

Figyelt kérdés

Mióta megszülettek az ikrek Anyám állandóan jön-megy tőlünk. A férjem nem magyar, arab országból jött, nemrég elvittük magunkkal a gyerekeket is a múltkori látogatás alkalmával. Anyám olyan hisztit lecsapott miatta, mintha valami tinédzser kislány hisztijét hallanám. Mikor megszülettek a gyerekek és anyósomék eljöttek látogatóba családostul Anyám megjegyezte hogy “ de ha ennyien összefogdossák a gyerekeket mi lesz velük megbetegszenek.” Férjem húgánál az egyikük elkezdett mocorogni, Anyám kikapta a kezéből. Most már kezd beleszólni hogyan öltözzenek a gyerekek, miért így nevelem őket, miért tanítjuk őket több nyelven , miért nem elég a magyar. Hiába magyarázom neki hogy szerintem elég feltűnő hogy a férjemmel is angolul beszèlek nyílván tanítom rá a gyereket is, azután az volt a paj hogy az apja nyelvét miért tanulja, utánna az volt a gond, hogy ugye a gyerekeimet nem muszlimnak fogom nevelni, a legutóbbi kedvencem , hogy miért ilyen hosszú a hajuk...

Megőrjít! Már próbáltam beszélni vele, hogy állítson kicsit de semmire nem mentünk, viszont érdekes mód nálam mindig rámszól hogy néznek ki a gyerekek ezzel a hajjal, kint az utcán meg azért dicsekszik hogy az unokáinak van a legszebb hajkoronájuk. Múltkor már azt akartam mondani neki hogy vagy befejezi ezt a fölöttem való pálcatörést vagy nem kell jönni az unokákhoz. Kedvesen nem ért belőle. Muszáj vele kemènynek lennem?



2018. márc. 27. 22:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
Vannak Irakban- Szíriában-Iránban és Törökországban is kurdok. Ôk a kurd nyelven kívül az adott ország nyelvét is beszélik. Egyébként az én férjem is kurd :)
2018. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%

Édesek a picik.


Azóta valami fejlemény?


Apukámnak ilyenkor megmondtam volna,hogy "a te feleséged,meccseld le vele,mert én miatta se fogom tönkre tenni magamat,akár a szülő anyám,akár nem."

2018. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Édesapád szerint mégis mi lenne rendben? Legyél te idegbeteg, akinek két kicsi gyerek számára kellene békés és szerető közeget biztosítani? Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mások azért akarnak TÉGED anyád alá szorítani, hogy NEKIK ne kelljen vele küzdeni. Tegye helyre a felesége agyát, vagy váljon el ha nem bírja a hisztit. Ez nem a te meccsed.


Elolvadok a gyerekektől, meseszépek :)

2018. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek tegnap egy hosszsbb beszélgetés után sem értette meg sajnos, így kénytelen voltam keményebben odaszólni , amiből a hiszti lett, Anyám sírvafakadt majd beszaladt a gyerekekhez megölelni őket és mártírkodva csak annyit mondott nekik, hogy “ Szeretlek titeket, ügyesek legyetek”, majd becsapva maga után az ajtót elviharzott. Apám smsben megkért hogy beszéljek Anyámmal de ignoráltam. Meglátjuk mi sül ki ebből.


Köszönjük szépen én is minden nap beléjük szeretek ! :)

2018. márc. 29. 08:37
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
Én visszaírtam volna:"Beszélj vele te!Már rég meg kellett volna tenned,mert te mentél hozzá önszántadból,nem én."
2018. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónak igaza van. Szuper, hogy meglépted. Nagyon jó döntés volt, az egész családod érdekében.
2018. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Szép a srácaid! :)

Anyukád igazi mártír lehet... Volt anyósom hasonló karakter.

Csak keményen lehet vele szemben fellépni, ahogy mások is mondták már előttem. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nincs más út.

2018. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Történt azóta változás?
2018. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi mindenkinek! Jelenleg Anyám nem beszel velem azóta de talán most jobb is így, ha lenyugszik majd gondolom keres. Nehéz volt de kénytelen voltam
2018. ápr. 20. 11:19
 30/30 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! most találtam meg ezt a kérdést, érdekelne, hogy édesanyáddal sikerült-e dűlőre jutni?
2019. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!