Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kattant a nagyapám! Mit tegyek?

Kattant a nagyapám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a gondom, hogy megbeszéltem anyuval h a nagyszüleimhez költözök és el is költöztem, elinte jófej volt a nagyfater kb 1 hónapig, de aztán egy nyomorék lett. kajak sajnálom h ezt kell írnom de tényleg az. beleugat abba h mikor tanulok meg nem xboxozhatok, pedig lassan 18 vagyok...és persze a hülye anyámhoz sem mehetek vissza tőle azért jöttem el mert a csávójától kikészültem. De az öreg komolyan mondom még rosszabb, már néha arra gondolok h bárcsak elpatkolna mert nagymamám még azért normális. Meg át se jöhetnek a haverok semmi.....pedig mielött odaköltöztem aztmondta engedi és igazából full nagy a ház is

szerintem csak anyámnak akart jót egyedül h a pasijával lehessen, de közbe meg az én életemet is tönkreteszi a nagyapám, meg mindenről be kell számolnom neki..komolyan nem vagyok 5 éves


2018. márc. 29. 20:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Miért költöztél oda,sejthetted hogy másképp gondolkodnak,hisz idősek már. Miért nem birtad ki otthon suli végiég?
2018. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Én megértem, hogy hajtanak, hogy jobban tanulj, (no offense) mert látom a helyesírásodon, hogy kell. Egyébként ezzel csak azt akarják, hogy jobb jövőd legyen, még akkor is, ha te ezt most még nem látod. Te is ilyen leszel a gyerekeddel.

Mellesleg lehetnél egy kicsit tisztelettudóbb vele/velük. Ha a nagyapáddal is így beszélsz, akkor örülj, hogy egyáltalán megtűrnek.

Idősek, lehet, hogy még betegek is, nem tudhatom, van elég problémájuk.

Ha ennyire "nyomoréknak" tartod, akkor nem mondom, hogy keress munkát, mert a tanulásra kellene koncentrálnod. Próbálj meg megbarátkozni édesanyád párjával, lehet, hogy jó kapcsolatotok lenne.

Ezeket most azért látod így, mert pont ebben a korban vagy, majd kinövöd.

A nagyszüleidet pedig becsüld meg, segíts nekik mindenben, amíg van lehetőséged!

2018. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Undorító vagy. ennyi.......
2018. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Napi kamu 😂

Nem lehet senki ekkora gyökér 😁

2018. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Remélem csak kamu!

Ilyen unokát én kidobnám a lakásból.

Odamentél a nagyszüleid lakásába amihez neked semmi közöd. Megpróbálod a haverokat áthívni úgy hogy te is vendég vagy ott. Közben nem éppen kulturált módon nyilatkozol a nagyapádról.

Ha valahol befogadnak akkor meg kell tanulnod az ottani szabályokat elfogadni. Ha nem tetszik akkor mehetsz máshová.

2018. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Alkalmazkodnod kéne, és egy kicsit felnőni, segíteni a nagyszüleidnek, nem pedig ilyen módon beszélni a papádról. Inkább örülj, hogy vannak neked, sok ember bármit megadna, ha élnének még a nagyszülei!
2018. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér vagy kérdező!
2018. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyád a kattant, hogy nem nevelt meg. Tanulj, ne xboxozz, akkor talán megtanulsz normális stílusban és helyesen írni. Nagyapád teljesen normális és érthető követelményeket támaszt veled szemben, csak annyi a hibája, hogy nem vette észre, hogy ezzel már elkésett, mert a szüleid hibájából egy igazi kis gyökér lettél.
2018. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igazatok volt! Nemrég ment el a nagyfater, ma voltam a temetésen, mindent bánok. :(
2020. jan. 3. 23:53
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
Részvétem! Bánj a mamáddal sokkal jobban, amíg lehet!
2020. jan. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!