Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kattant a nagyapám! Mit tegyek?

Kattant a nagyapám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a gondom, hogy megbeszéltem anyuval h a nagyszüleimhez költözök és el is költöztem, elinte jófej volt a nagyfater kb 1 hónapig, de aztán egy nyomorék lett. kajak sajnálom h ezt kell írnom de tényleg az. beleugat abba h mikor tanulok meg nem xboxozhatok, pedig lassan 18 vagyok...és persze a hülye anyámhoz sem mehetek vissza tőle azért jöttem el mert a csávójától kikészültem. De az öreg komolyan mondom még rosszabb, már néha arra gondolok h bárcsak elpatkolna mert nagymamám még azért normális. Meg át se jöhetnek a haverok semmi.....pedig mielött odaköltöztem aztmondta engedi és igazából full nagy a ház is

szerintem csak anyámnak akart jót egyedül h a pasijával lehessen, de közbe meg az én életemet is tönkreteszi a nagyapám, meg mindenről be kell számolnom neki..komolyan nem vagyok 5 éves


2018. márc. 29. 20:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagyanyád se lesz már sokàig normàlis nyugi. 70+ èvesen történik valami és behülyülnek menetrend szerűen.
2020. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

De mint látjuk a "laca32" nevű csimpánz hozzászólásán,

az elhülyülés az nem függ az életkortól!!

2020. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Meg az anyád csicsáján azon
2020. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!