Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A ti nagyszüleitek megérték a...

A ti nagyszüleitek megérték a dédunokájukat? Hány évesek voltak akkor?

Figyelt kérdés
A nagymamám 77 éves és mostanában azzal jön, hogy egyik unokája sem adott neki dédunokát (ilyenkor sokatmondóan ránéz, merthogy én vagyok az egyetlen lányunokája).
2018. máj. 1. 08:13
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*rámnéz
2018. máj. 1. 08:13
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Nalunk eppen most lesznek nyar vegen dedszulok a nagyszulokbol. „ fiatalok“, meg csak 70 evesek. ( mi 26/28). Az en dedmamam sajnos tavaly elhunyt, nagyok kar, o mar ukszulo lett volna, ami nem mindennapos. ( most lenne 88).

Az, h rad h nez a mamad, az az „ o baja“... a gyereket nem azert vallalod, hogy neki jogosultsaga legyen dedmamanak neveznie magat. Biztos fogod meg kapni az ivet , de... en ezzel nem foglalkoznek q helyedben, veszekedni -osszeveszni plane nrm erdemes rajta.

2018. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
A férjem nagyszülei igen, 75 körül vannak. Csak kb.leszarják a dédunokát.
2018. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Az unokanővéremnek született, akkor nagypapám volt 80 nagymamám pedig 77. Bár igazából, mintha mi se történt volna. A gyereket nem hordták, a nagyszüleim pedig már nem nagyon bírták a hosszú utazásokat.

Ez viszont egy érzelmi zsarolás sajnos. :/ Nem rosszból írom, nyilván már nagyon szeretne, de így nem szabad sürgetni a dolgot.

2018. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Az anyai ágiak igen, bár nem részemről. A nagymamám és a nagypapám is megélte, hogy szülessen egy lány-és egy fiúunokájuk, sajnos mire a második kisfiú megszületett, a papa pár nappal előtte halt meg, 80 évesen. Most már van még egy lányunoka, úgyhogy a mamám már négyszeres dédimama.

Apai ágról a mamám még nem dédi, szerintem egyhamar nem is lesz az. Ezen az ágon szintén nincsen papám.

2018. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Anyós dédszülő, és valószínűleg ük is lesz.

16 évesen szülte az első gyereket, 33 évesen lett nagymama. Így könnyű. ;)

2018. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

77 volt nagymamám, mikor az első dédunokája született, nagypapám meg 79.

Nálunk öcsémre néznek sóhajtozva, mert sokkal fiatalabb nálam, hogy az ő gyerekeit már nem fogják ismerni.

2018. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám nagyszülei megélték pár dédunokájuk születését :)
2018. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyai mamám idén töltötte a 88-at, az első dédunokánál 78 volt, a másodiknál 79. A mi gyerekeinket (bátyám 22 én 19) valószínűleg nem éri meg (mindketten egy 7-8 év múlva vállalnák gyereket). Apai mamám 77 éves, neki nincs még dédunokája.
2018. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az egyik nagymamám érte meg a dédunokákat.Mikor az első született 75 éves volt.Most 89 éves,és 6 dédunokája van.
2018. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!