Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy kezeljem a nagyszüleim...

Hogy kezeljem a nagyszüleim beszólogatásait? (Nem is járok oda szívesen) 23/N

Figyelt kérdés
Már nem egy ilyen kérdést írtam ki. Amióta elmúltam 18, a nagyszüleim csak azt kérdezik, hogy nem megye-e még férjhez. Azt hittem, csak viccelődnek, mert akkor mutattam be a barátomat. 19 évesen szakítottam, ők meg teljesen odavoltak, hogy hát nem megyek férjhez, mi lesz velem. 20 évesen kezdtem az egyetem, azt mondták, minek, lány vagyok, menjek inkább férjhez. Mást sem tudnak kérdezni, minthogy mikor megyek férjhez, és van-e vőlegényem. Mostanában azzal jönnek, hogy kifutnak az időből, hála nekem, nem érik meg a dédunokájukat, mert még nem szültem
2018. máj. 29. 10:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

a 6-os igaza van, ez tipikus önző nagyszülői viselkedés.


ha lesz is valaha gyereked, nem nekik szülöd,nem az ő szórakoztatásukra. ez tényleg egészen elképesztő, h azért cseszegeti az unokáját, h szüljön már meg házasodjon, h gügyörészhessenek az unokájukkal.

találjanak vmi hobbit vagy vegyenek kutyát.


sehogy nem tudod kezelni. nem lehet zöld ágra vergődni olyanokkal, akik leragadtak 20-30 évvel ezelőtt, és csak azzal foglalkoznak, h nekik kényelmes legyen, az meg nem érdekli őket, téged mi tesz boldoggá.


én férfi vagyok,idősebb, mint te. egy idő után azt kezdtem csinálni, h amikor átmentem a nagyszüleimhez, és papám elkezdte mondani, h hogyan kéne élnem az életem, felálltam és hazamentem.

azóta max. 15 percig vagyok náluk.

2018. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!