Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljunk a papával, ha...

Mit csináljunk a papával, ha nőügyei miatt egyik idősek otthonában se tud megmaradni?

Figyelt kérdés

A papa évek óta idősek otthonában él, már közelít a 90-hez. Világéletében szerette a nőket, mamával együtt 4 felesége volt, 9 gyereke, 15 unokája, 8 dédunokája, és már van 2 ükunoka is.

Mondta, hogy egyikünk terhére sem akar öreg korában tengődni, ezért saját elhatározásából beköltözött idősek otthonába. Volt protekció, nem kellett kivárnia a hosszú listát.

Azóta kb. minden egyes évben eljátsza ugyanazt. Szerelmi kalandjai vannak, minden otthonban volt élettársa. A nénik persze idővel kiismerték, mekkora lator és szakítottak vele, és panaszkodtak rá, hogy nem tudnak megmaradni mellette így költöznie kellett.

Ezt már kb. hetedjére játszotta el, és az ismerős aki tudott protekciót szerezni, megmondta, hogy ez volt a legutolsó eset hogy segített rajta, innentől kezdve jól viselje magát. De félek, mert most is együtt van egy nénivel a papa és őt ismerve kizárt, hogy nem kacsintgat félre.

Mit lehet tenni? Meg lehet változtatni, mikor egész életében ilyen volt?



2018. jún. 25. 12:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
63%

5: Ja, szóval nem akar szakítani, hanem le akar lépni.


Hát, egyszerűen nem ugrálnék neki ezért.

Oldja meg ő a problémáját! Akár bent az otthonban, akár úgy, hogy szerez magának másikat.

Ezt egyszerűen ne csináljátok neki, hogy ő ugraszt titeket, hogy szerezzetek neki másik lakást.

Ugye teneked se csinál a családban senki lakás adásvételt minden évben, csak mert te csak úgy kényelmesen át szeretnél költözni egyik környékről a másikra, mert ahhoz szottyant kedved?...


Ma, amikor egyetlen hely az idősek otthonában rengeteg pénzért, rengeteg idő alatt szerezhető meg és kivételes kiváltság, hogy van egy ilyen neki?...

Túl sokat vár el tőletek, csak hogy szórakozhasson!


Ti meg asszisztáltok még ahhoz is, hogy idős hölgyek életét tegye tönkre. Hát, gratulálok!

2018. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
94%
Előre fel kell világosítani az otthonban élő hölgyeket, hogy ne kezdjenek vele, mert úgyis elhagyja őket.
2018. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
37%
örvendetes, hogy gyermek valószínű nem lesz ebből a kalandozásból (persze nem miatta, a másik oldal miatt)
2018. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, jót mosolyogtam, esküszöm azt kívánom a családom férfi tagjainak, hogy ők is ilyen aktívak legyenek 90éves korukra, ha úgy alakul hogy a nagy szerelmük így vagy úgy, de már nincs mellettük. Viszont azt elhiszem, hogy bosszantó, annyit tehetsz, hogy leülsz a papával és nagyon komolyan elbeszélgetsz vele arról, hogy ez az utolsó dobása, és amúgy is ideje lenne megállapodnia. (És nem a kora miatt, minden férfinak aki nőről nőre jár ezt kellene tennie.) Amúgy aki azt írta hogy nem ártana szólni a néniknek a papa libidójáról, az nem mondott hülyeséget... csak ez meg nehogy a visszájára süljön el, rengeteg a fiatalos huncut néni! :D
2018. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ilyen öregurak, akik még 90 évesen is udvarolnak, szeretik a nőket (néniket).

Viszont írok neked valamit: a nénikéket sem kell ám félteni! Olyan baromi féltékenyek tudnak lenni egymásra még 75-80 évesen is, hogy el sem hiszitek. Visszamentek az óvodáskorba, szó szerint versenyeznek, hogy a papád melyiküknek udvaroljon. Volt tapasztalatom ezt látni. Amíg nem tapasztaltam meg, el sem hittem volna. (Nem otthonban dolgozom.) Egy szanatóriumban voltam gerincsérv-műtét után 3 hétig.

Na szóval az öreg csak maradjon a fenekén, úriember valóban, de a nénik sokkal rosszabbak, nekem elhiheted. Versenyeznek egymással. :D

Aránylag fiatalon voltam az utókezeléseken, és mint írtam, ha nem a saját szememmel látom, mi megy ott, nem hiszem el! Papád egy jó arc lehet, ez tetszik a mamiknak.

2018. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
60%
Hát frusztrált kötsögnek fogok tűnni, de a 64%-el értek egyet...
2018. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
77%

15. vagyok. Az lehet 16-os, csakhogy itt nem ez volt a kérdés.

Az utolsó mondatára írtam én is, hogy nem kell félteni a néniket sem, mert ennyi idős korban is versenyeznek egymással, féltékenykednek, a papa pedig udvarolgat.

Nem tesz tönkre senkit. Max. az idős hölgyek saját magukat a féltékenykedéssel. :D

2018. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Na, akkor csak tegyünk tisztába pár dolgot. Azokat a néniket ne úgy képzeljétek el, mint idős, erkölcsös hölgyeket, akik csak kötni meg passziánszozni szoktak. Igencsak mozgalmas életük van ott a kis közösségükben, akinek van életerős, jó kedélyű rokona egy ilyen otthonban, tudhatja, hogy ők ott nagyon jól érzik magukat, mondhatni kiteljesednek a munkával, gyerekneveléssel töltött hosszú éveik után. Mindennaposak a szerelmi civódások, a flörtölések, mint már írtam, sűrűn szerveznek programokat, bulikat (amolyan klubdélután, ropnak a fiatalságuk zenéire), városlátogatásokat, nyaralásokat is tartanak olykor-olykor.

A papa elég keményen dolgozott egész életében, jó nyugdíja van, de ő tett is érte, hogy öregkorára megengedhesse magának az otthont. Nem a család fizeti neki. Egy gyengéje volt mindig, a nők.

Nem teszi tönkre a nénik életét, ezt szívre tett kézzel is ki merem jelenteni. Tudom, hogy furán hangzik, de nekik ezek a szerelmi kalamajkák jó bulik igazából. A #15-ös nagyon jót írt, valóban ez a helyzet :) Hülyeség az, hogy minél idősebb valaki, annál okosabb, sőt sok olyan van, akinek pont vénségére megy el az esze :D

Itt tényleg csak a papa költözéseivel van a probléma, de hát majd leülünk vele beszélni, mást nem tehetünk.

2018. jún. 25. 14:02
 19/44 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem nem értetted, amit írok.

Miről szólt a kérdésed?

NEKTEK gond, hogy VELTEK KÖLTÖZTETI magát, és nektek munka ez. Nem ez volt a kérdésed?

Mert annyi a válasz, hogy ez NEM A TI DOLGOTOK, tehát ne is tegyétek.

Érthetetlen számomra, miért "ártjátok bele" magatokat ebbe.

2018. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
17%

Másként:

- Mit csináljunk a papával, ha nőügyei miatt egyik idősek otthonában se tud megmaradni?

- Semmit. Miért kéne vele NEKTEK csinálni BÁRMIT? :-o Mi a közötök ehhez? Hogy jön a képbe, hogy a papán kívül bárki tegyen ebben az ügyben bármit?

2018. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!