Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljunk a papával, ha...

Mit csináljunk a papával, ha nőügyei miatt egyik idősek otthonában se tud megmaradni?

Figyelt kérdés

A papa évek óta idősek otthonában él, már közelít a 90-hez. Világéletében szerette a nőket, mamával együtt 4 felesége volt, 9 gyereke, 15 unokája, 8 dédunokája, és már van 2 ükunoka is.

Mondta, hogy egyikünk terhére sem akar öreg korában tengődni, ezért saját elhatározásából beköltözött idősek otthonába. Volt protekció, nem kellett kivárnia a hosszú listát.

Azóta kb. minden egyes évben eljátsza ugyanazt. Szerelmi kalandjai vannak, minden otthonban volt élettársa. A nénik persze idővel kiismerték, mekkora lator és szakítottak vele, és panaszkodtak rá, hogy nem tudnak megmaradni mellette így költöznie kellett.

Ezt már kb. hetedjére játszotta el, és az ismerős aki tudott protekciót szerezni, megmondta, hogy ez volt a legutolsó eset hogy segített rajta, innentől kezdve jól viselje magát. De félek, mert most is együtt van egy nénivel a papa és őt ismerve kizárt, hogy nem kacsintgat félre.

Mit lehet tenni? Meg lehet változtatni, mikor egész életében ilyen volt?



2018. jún. 25. 12:10
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
#30 Nagynéném gyógyszertárvezető, az ő patikájuk rendeli meg és közvetíti ki az időseknek a gyógyszert. Amit én tudok erről a világról, azt a gyógyszerszállítóktól tudom, meg nagynéném ismer jónéhány otthonban dolgozót, valamint ő is látja a rendeléseket, ahol a szokásos gyógyszerek mellett bőven akad óvszer meg fogamzásgátló tapasz is :) Szóval lehet, hogy nálatok ez nem így van, de amióta a papa is bentlakó, a saját szememmel is láttam, milyen élénk az élet ezeken a helyeken.
2018. jún. 25. 19:01
 32/44 anonim ***** válasza:
80%
Az óvszert még értem, de 70-80-90 éves nénikéknek minek a fogamzásgátló tapasz?
2018. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom az érett csődöröknek, mert nem biztos, hogy csak az idős nénik akadnak a hálójukba 😂
2018. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
78%

"az időseknek a gyógyszer... bőven akad óvszer meg fogamzásgátló tapasz is :)"

- te, koma, itt azért túllőttél a célon. De jó vicc vót.

2018. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
#33 Vannak ott csinos fiatal ápolónők is.
2018. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
És hogy-hogy még feláll neki?
2018. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
55%
#32 azért kell fogamzásgátló a néniknek, mert egy orbitális kamu ez az egész, és a kérdező túltolta a meséjét.
2018. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
80%
Nagy arc lehet a papa, de a tapasz nálam is gyanus.
2018. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Közben megérkeztek azok is, akik úgy dobálóznak a "kamu" szóval, mint a makik a kakival az állatkertben. A komázós gyík meg kétszer is pofára esett, mert esetleg komaasszony lehetnék, ugyanis nő vagyok. De hogyne, nyilván ez se igaz. :D

Mi lenne, ha a kérdésre válaszolnátok, vagy ha az nem megy, inkább keresnétek egy másikat, amihez érdemben hozzá tudtok szólni?

2018. jún. 26. 09:29
 40/44 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező Hölgy! (biztos voltam hogy nő vagy, a koma megszólítás nem a rokoni kapcsolatra vonatkozott)


RENGETEGEN VÁLASZOLTAK! (megköszönhetnéd)

Mit vársz, hogy menjünk cipekedni a papi költözésénél?

De vegyél vissza a nagy arcból, nem estem "pofára", mert az csak neked van.

Egyébként ezzel az arrogáns hsz-szel elrontottad a viszonylag jó hangulatot.

Még olyat nem hordott a Föld a hátán, aki úgy váltogathatja az idősek otthonát, mint más a gatyáját - legyen bár mennyi pénze és bármekkora protekciója, de mindegy, lehet, hogy ez egy spéci eset, oldjátok meg.

Ugorjunk tovább, nincs itt semmi érdekes.

2018. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!