Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csinaljak ha a nagymamam...

Mit csinaljak ha a nagymamam allandoan kerget minket?

Figyelt kérdés
Atszoktak jonni barataim mikor dolgoznak szuleim vagy kirandulnak mert van medencenk es itt tudunk hulyilni akkor de mindig megjelenik nagymamam es elkerget minket nem velunk lakik csak atjon megnezni minket miket csinalunk mar szoltam apanak es beszelt vele h ne jojjon de nem erti meg es engem allit be rossznak h vizzel lelocsoltam meg multkor futas kozben elesett es ramfogta h en vizeztem be a jardat. probaltam mar a kaput bezarni de valahol bemaszott es azzal vadol h leegetem ot h mesztelenul vagyunk de nem lat be senki utcarol mert haz mogott van, oldalt meg ilyen magasan soveny barataim elott is eleg ego mar szinte varjak mikor jelenik meg es ma magaval vitt egy megkezdett bort es cigit felek h este bekop de barataim szerint addig megissza. ha igy folytatodik megfogjak tiltani h athivjak barkit :( (telorol irtam)

2018. aug. 5. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy elkerget titeket?

Hány éves vagy?

2018. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy bemászott? :D Akkor elég jó formában lehet a mamád, ha képes ilyenekre. De a lényegre térve, szerintem csak unatkozik, ezért keres valami szórakozást. Unalmasak a nyugdíjas évek.
2018. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként akkorát ütnék akárkinek is a fejére, aki elkerget OTTHONRÓL, hogy egy héti csak makogna. Még ha öreganyám az, akkor is.
2018. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Mivel kerget, seprűvel vagy sodrófával? Mi van, ha nem futtok el? Megver?
2018. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ugy semmi sincs nala csak megjelenik es kiabal h oltozzunk fel ne bulizzunk es mikor megindul felenkakkor elfutunk es akkor o meg jon utanunk es ezt jatsza el tobbszor. nem attol felunk h elkap hanem zavaro es leeget.
2018. aug. 5. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, miért futsz el? Te laksz ott.
2018. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Namármost. Ezt a szokatlan felzaklatottságot csak annak fényében érthetjük meg, ha elárulod a korotokat, a nemeteket és hogy mennyire vagytok meztelenek. :)
2018. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
De hol mászott be? :DD Ne hagyd magad elkergetni otthonról!
2018. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2018. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Nemhogy elkérnétek a dílere számát.
2018. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!