Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők! Ti mit tanultatok...

Nagyszülők! Ti mit tanultatok a kisgyerek, gyerek (max 10 éves korig) unokátoktól?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Ekkoráktól semmit, mert egy nagyszülö azért csak többet tud egy 10 éves vagy annál kisebb gyerektöl!
2018. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Semmit.
2018. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Lószart se
2018. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
A másfél éves gyerekem jobban kezeli a tabletet és a mobiltelefont, mint a nagyapja. Még van 8,5 éve... nyilván az első 10 évben csak ilyen jellegű soft skillekben tudhat a gyerek többet amit az öregek "úri huncutságnak" tartanak mert amikor ők dolgozó korúak voltak még nem léteztek, és az öregek nem nyitottak az új dolgokra. De én az apuka vagyok, nem a nagypapa így elvileg nem engem kérdeztél.
2018. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk a dédi azt tanulta meg a kisunokáitól, hogy nem csak amerikai filmekbe való cikisség azt mondani egymásnak, hogy szeretlek.
2018. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem feltétlen nagy dolgokra gondoltam.. pl. mondókákra (amit az oviban hallott a gyerek..), valamilyen játékra , meg ilyenekre is.. (+ ha bármit, ha közvetetten.)
2018. aug. 19. 14:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. nem teljesen jól tetem fel a kérdést, az nem baj, ha nem a nagyszülő válaszol, hanem olyan, aki megtapasztalta, hogy miket tanultak.
2018. aug. 19. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ahogy a divatban, úgy a generális kultúrában is változik a tartalom évtizedente, persze vannak örökzöldek amik évtizedekig életben maradnak, de az csak egy kis hányad szerintem. Ergo a gyerek-kultúra nekik szinte teljesen új szerintem, mármint a nagypapáknak, mert ők más kulturális környezetben szocializálódtak. - a mondókából legalábbis arra jutottam, hogy ilyesmire gondoltál.
2018. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kb. bármire gondolok ( a mondókákat az első 2 komment miatt írtam). olyan érdekelne, amikről lehetne beszélgetni a gyerekekkel, nagyszüleikkel, hogy miket tanultak egymástól.
2018. aug. 19. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

A nagyi megtanulta a gyerektől, hogy ő is el tudjon lenni órákig a pisis pelenkájában...

:)

2018. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!