Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy legyenek meghívva, ha...

Hogy legyenek meghívva, ha mindig marakodnak? Vállaljuk, hogy elrontják, vagy mondjuk le?

Figyelt kérdés

Hamarosan szülinapja a gyereknek.

Mivel elutazunk az alkalomra hármasban, nem lesz nagy felhajtás, de a nagyszülők, keresztszülők átjönnek. Ez a gond. A két mama nem engedhető össze. A keresztelőt emlékezetessé tették, és nemrég is összebalhéztak. Megbeszéltük, hogy egyszerre többé nem jöhetnek, mert ez már abszurd volt.

De akkor külön jöjjön mindenki? A keresztszülők normálisak, és hozzájuk nincs közük, így ők is külön jönnének. Ott legalább nem lesz vita, azt várjuk is.

De kicsit rosszul esik mégis, hogy nem lehet egy közös kisebb buli, mert folyton marakodnak, civakodnak, és nem bírnak fél órára alkalmazkodni. Mi lesz így más eseményeken, amikből egy van? Tanácstalan vagyok már, nem tudom, hogy lenne jó. A keresztelőn is ez ment. Legszívesebben meg se hívnám őket szülinapozni, de ők már hívás nélkül is tervezik, hogy jönnek... Adjatok tanácsot légyszi!



2018. szept. 6. 22:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a verzió, viszont a szülinap körül mindenképp átjönnének. Anyós kérdezte is, mit kér a gyerek? Ha tőlem éreklődik, megmondtam volna, hogy normális viselkedést.

Akkor a legjobb talán, ha hármasban szülinapozunk, ők meg ha átjönnek valamikor, nem csinálunk már bulit, se semmit, megmondjuk, hogy már megvolt.

Azt hittem, senki nem ért majd velem egyet. Megnyugtattatok nagyon.

2018. szept. 7. 15:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2018. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!