Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyanyámnak egyszer meséltem egy durva hallucinációmról, amit a mai napig nem tudok megmagyarázni (nem élek tudatmódosító szerekkel). Megígérte, hogy senkinek se mond semmit erről, mert nem akartam belőle nagy ügyet. Erre másnap hazaérek, és anyám odahív magához. A dolgokról kérdezgetett engem. Ebből egyből rájöttem, hogy a nagyanyám mondta el neki. Megígérte nekem, hogy nem beszél senkinek erről. Aztán még azon a héten átmentem hozzá beszélgetni és kajálni. Erre elkezd nekem arról beszélni, hogy az anyám helyében elvitt volna engem orvoshoz. Ezen nagyon kiakadtam, de nem közöltem vele. Befejeztem a kaját és hazamentem. Azóta szerintem bolondnak néz engem. Meg szeretném szakítani vele a kapcsolatot végleg.

16/f



2018. szept. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A nagyszülők már csak ilyenek. Túl sok idejük van gondolkodni, meg aggódni. Nem szakítanám meg vele a kapcsolatot (még a végén rád fogják, ha meghal), de semmiképp nem mondanék el neki lényeges infot. Ilyen mosolygós, kajafőzős néninek kell megtartani nem lelki társnak. Azért jelezheted neki, hogy nem vagy boldog attól amit tett, de sajna az ilyen embernek ez semmit nem számít, így teljesen felesleges.
2018. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Az emberek már csak ilyen szemetek.. Nem véletlen, hogy az én életembe egyetlen egy ember van (családtag) bőven elég ez is.. Csak átbasznak és ennyi, szóval ha tényleg ezt akarod, akkor hajrá, jó úton haladsz! :)
2018. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem közöld vele hogy fel vagy emiatt háborodva.
2018. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi az hogy mit tegyél? :D Ember nagyszülőnek ilyenekről nem kotyogunk mert másnapra mindenki tudja. Nem vele kell az ilyen dolgaidat megbeszélni, max pszichológussal, olyan családtaggal aki tényleg megbízható, baráttal. Elhiheted, most már nem fog rólad le szállni, és anyádékat is ezzel fogja látogatni hogy vigyenek orvoshoz. :D Nem kell vele megszakítani a kapcsolatot, csak megmondani neki, hogy ha nem állítja le magát, akkor nem beszélsz vele többet, mert neki ehhez semmi köze. Ha akar meg is sértődhet.
2018. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Nevess rajta! A hallucinációdon és azon is, hogy a nagymamád bolondnak néz. Ne szakítsd meg vele a kapcsolatot! Majd elfelejtik, ahogyan te is :D
2018. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!