Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szakítás után nagy pofátlanság...

Szakítás után nagy pofátlanság lenne, ha tartanám a kapcsolatot a családjával?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ne rakjátok át ezt a kérdést a tini párkapcsolatok témába, mert ebben a kérdésben nem az ex-barátom a lényeg.

A történet annyi, hogy 17 éves lány vagyok, 2,5 évig volt egy barátom, ő volt az első fiú az életemben. Nagyon kedves volt velem mindig a családja, főleg a papája. Ez onnan ered, hogy az én egyik papám, akit nagyon szerettem, meghalt mikor még kicsi voltam. Mikor megismerkedtem a papájával, az enyémet láttam benne, és ez a kis öregember mindig is úgy kezelt a két és fél év alatt, mint a többi unokáját, sosem tett különbséget. Mindig nagyon szerettem és tiszteltem, jómagam is papának hívtam, mint a többi unokája.

Egy ideje a barátommal már nem olyan volt a kapcsolatunk, gyakorlatilag a szerelem elmúlt közöttünk, megbeszéltük, és békében váltam el.

Viszont mostanában teljesen hiányérzetem van. Nem is a barátommiatt, hanem a papa miatt. Olyan mintha két embert is elveszítettem volna az életemből. Hiányoznak a viccelődések, a bográcsolások, a szalonnasütések és az együtt töltött idő a papával. Tudom, egyeseknek hülyén hangozhat, de olyan, mintha megint elveszítettem volna a nagyapámat, mint 10 évvel ezelőtt. Emiatt nagyon levert és szomorú vagyok mostanában, amit a környezetemben élők is észrevettek már.

Arra gondoltam, nagyon nagy pofátlanság lenne, ha néha megkérdezném telefonon, hogy van, hogy telnek a napjai? Hallottam hogy a papa nagyon szomorú, amiért szakítottunk a barátommal. Emiatt nem tudom, mennyire lenne gáz ez.


2018. okt. 18. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól fog esni neki ha felhívod.
2018. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a papa külön házban él, akkor simán tarthatod vele a kapcsolatot. De az komikus lenne, ha abba a házba járnál vissza ahol a srác is él szüleivel.
2018. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy telefont megér.
2018. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hivd fel, mar csak azert is hogy lassa, hogy o mint ember szamit neked nem csak azert mert a baratod nagypapaja. akkor viszont is ki fog derulni hogy teged kedvelt e meg, vagy csak az unokaja baratnojevel jopofizott
2018. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne pofátlanság ? Az egyes emberek közti barátság független a szexuális viszonyoktól.
2018. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem pofátlanság viszont nembiztos, hogy valóban annyira kedvelt. Családban volt hasonló eset, ott a rokonokban hagyott egy tüskét a szakítás, hiába volt békés, a későbbiekben nem úgy néztek a kilépett félre.


Ez másokra is igaz, a nagyon jó viszony általában a kapcsolat végéig él, utána mindenki a saját vére mellett "áll ki"

2018. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne pofátlanság, hívd fel a papát nyugodtan!
2018. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felhívhatod, főleg, hogy nem haragban váltatok el a pároddal.
2018. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd meséld el, mi volt.
2018. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel nyugodtan, és mondd el neki amit leírtál ide...hogy őt a barátodtól függetlenül is nagyon megkedvelted.
2018. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!