Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van aki a szülőkkel él együtt?

Van aki a szülőkkel él együtt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy feleséggel,gyerekekkel együtt. Mi külön lakunk de korábban amikor még nem volt gyerek anyóséknál laktunk. Azt kell mondanom, hogy jól kijöttünk, csak időközben lakást vettünk. A másik dolog, hogy anyagilag több maradna havonta, na meg ha eladjuk a lakásunkat a megmaradó pénzünkből biztonságosan, problémamentesen, gyakorlatilag király életünk lehetne mivel x millió Ft a számlán pihenne.Most ugyan jól élünk de minimális az az összeg, amit havonta félre tud tenni az ember.

2019. jan. 4. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy anyósék öregednek, annál nehezebb 3 generációnak együtt élni. Én ellene vagyok.
2019. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyetekben nem mennék vissza,igaza van az elsőnek.
2019. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Sosem hagynám fel ezt a kényelmet, nyugodtságot, függetlenséget. Pedig albérletben vagyok. Én azt vallom, hogy nen egészséges hosszútávon szülőkkel lakni. Én is csak addig laktam párommal náluk, még felszedtük magunk, hogy külön mehessünk.
2019. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Attol fugg milyen a kapcsolat a szulokkel. Veszekedesmentesen nagyon nehez egyutt elni... Az durvabb vitakat szo, mint az anyagi resze. Mindenkinek kell a maganszfera. Meg ahogy idosodik az ember egyre jobban okoskodik bele a masik dolgaba. Hidd el, jobb kulon.
2019. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Oltári ciki, amikor felnőtt létére, apukaként valaki ennyire infantilis. Igenis fel kell nőni és vállalni kell a felelősséget. Persze, hogy több pénzed lenne. Nekem is több pénzem lenne, ha Rothschild lenne a nagybátyám és eltartana. Semmi szín alatt nem költöznék a szüleimmel egy házba. Nem normális, nem egészséges, és nem felnőtt viselkedés.
2019. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha válni akarsz és menekülni később menjetek. Én is uszájbol laktam otthon lakás ujitás miatt,két hétig birtuk,férjem közölte h a hid alá is de el onnan, nulla személyes terünk volt,a háloba nem lehettünk magunk,megtiltották h azt csináljuk,felnőtt voltunk..
2019. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Mi együtt lakunk a szüleimmel mert nagy a házuk, 3 emeletes 9 szoba, 3 fürdő van, tényleg hatalmas. Nincs testvérem sem.

Elférünk, rengeteget segítenek, a fiam is imádja őket.

Spórolni is tudunk, nekik öröm az unoka és jó együtt. Mindig együtt étkezünk, sok a közös program, nincs enyém tiéd vita, minden közös.

Ha szeretsz valakit nem teher vele lakni

2019. jan. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Furujika ***** válasza:

7-es, "Ha szeretsz valakit nem teher vele lakni"

Ez nem igaz. Az ember vermersekletetol is fugg.

Hiaba szereted a ferjed, hiaba szereted a szuleidet. Nem ugyan az. Nem olyan konnyu veszekedes nelkul egyutt lakni napi 24 oraban a szuleiddel, ha mar egyszer felnottel es laktal egyedul. Ugy visszakoltozni a szuloi hazba.

Arrol nem tudok nyilatkozni, milyen ugy hogy kezdettol fogva mama hotelben vagy. Ugy lehet, hogy meg lehet szokni a tobb generacios egyuttelest?

2020. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!