Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Állandóan dirigál/dirigálni...

Állandóan dirigál/dirigálni akar a mamám mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elegem van a mamámból ha nem úgy csinálok valamit ahogy ő akarja vagy ahogy tetszik neki egyből kiabál velem örjöng mindenféle k@rvának ,r@bancnak elhord..

Azért is kiabált mert elmentem fodrászhoz levágatni a hajam végéből. Vagy ha nincs összefogva a hajam, vagyha találkozok egy fiúval vagy akárkivel ha rajta múlna el se mehetnék sehova se.

És most nem járok be egy két hete iskolába az okai megvannak ,hogy miért. Anyukámék még megengedték ,hogy ezen a héten itthon maradjak. Sulit szeretnék váltani de sehol sincs hely ahol próbálkoztunk eddig:(

Mamám megtudta ,hogy nem vagyok iskolába egy ideje és elkezdett velem örjöngeni ,hogy én mit képzelek magamról meg minden r@bancnak elhordott szokásosan.

És most megmondta ,ha holnap nem megyek be iskolába ő fog berángatni iskolába és felpofoz. Mit tudnék csinálni ,hogy ne dirigáljon ennyire?

Bocsánat ,hogy egy kicsit hosszú lett.


2019. febr. 11. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

"És most nem járok be egy két hete iskolába...Anyukámék megengedték"


"megmondta ,ha holnap nem megyek be iskolába ő fog berángatni iskolába"


Úgy tűnik, hogy egyedül a nagyanyád látja jól a dolgot.

Ha nem tanulsz és nem jársz iskolába, akkor hülye maradsz.

Anyáddal is gondok lehetnek ha megengedi, hogy hetekig otthon lébecoljál.

A tanárok szidásától meg az iskolaváltogatásoktól nem leszel okosabb!!

2019. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

18:24

"Hát akkor üss vissza én visszaütök paliknak is nem h ilyen vénségeknek."

40/N


Nem sokkal idősebb nálad az a "vénség" !!

2019. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem sokkal idősebb de az én fejemen igy nem ülne se pasi se mama se senki,és nem pofozkodna mert az első eset után menne utcára v a korházba.. Tul sokat képzelnek magukrol a dologtalan nyuggerek manapság sajnos..

40N

2019. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha "minden így megy minden tovább" te már nem leszel nyugger!
2019. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

Hát szarkavaro pletykás erőszakos pöffeszkedő mindenkit irritálo nyugger nem is szeretnék lenni..

40N

2019. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%
Itt szüleid a nem normálissak!
2019. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16 miért?🤔
2019. febr. 11. 23:17
 18/23 A kérdező kommentje:

Most is elég durván megfenyegetett ,ha ma nem megyek be iskolába át jön hozzánk és a hajamtól fogva beráncigál az iskolába az osztályfönőkömhőz. Meg nagyon megfog verni ,ha nem megyek be önként. Simán képes rá amilyen agresszív nő...🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Nem fogja fel agyilag ,hogy az orvosom máig irt ki🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Annyira megutáltam...a legjobb barátnőmet is elakarja tiltani tőlem mert “nem fogadtam szót”😂annyira egy nevetséges egy nő.

2019. febr. 13. 06:38
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Azért mert hadják! Én elkuldenèm a bus pcsba!
2019. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
21%

Iskola és tanulás nélkül is lehetsz még árufeltöltő, gyári munkás avagy prosti is.

Hülyeség is az a tanulás...

2019. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!