Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám el van szállva...

Nagymamám el van szállva magától vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Párommal anyukámnál és nevelőapumnál élünk. Velünk lakik nagymamám is. Mindenbe próbál bele szólni. Édesanyámék életébe ,és a miénkbe is. És egyszerűen anyu fél tőle (37éves anyukám). Én most fogom a 18-at tölteni. Nagymamám 56 éves. Páromat,és nevelőapumat is ki utálja és próbál minket is anyuval össze uszítani. Mindent elkövet ,hogy ne legyen meg a béke. Tegyük hozzá talán az is közre játszik,hogy napi 4 frontin (0,25) megvan nála. Ha ő nem lenne minden nagyon jó lenne. Anyukám imádja páromat ,én pedig nevelő apum szóval ezzel sem lenne baj. De mamám folyamatos hülyeségei már rá mennek az idegeinkre. Anyukám táskáját meg az enyémet is ki pakolja ellenőrzi,a szobákat úgyszint. Betéteinket megnézi a kukában véresek-e nem e vagyunk terhesek és ehez hasonló dolgok. Ki nem dobhatjuk.:/ mi lenne a jó megoldás?
2019. márc. 5. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Fogjatok össze és mondjátok el neki hogy ez nem szép amit csinál, ez nem normális, ha nem érti meg költözzetek el, vagy csak mondjátok azt neki ha nem változtat a viselkedésén elköltöztök, hátha megilyed hogy egyedülmarad és megváltozik.
2019. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Úristen ez nagyon beteg :O idősek otthonába be kell adni majd rájön hogy ott nincs család.
2019. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:) Mar probaltuk ezeket a "finomabb" modszereket.:(
2019. márc. 5. 14:07
 4/25 A kérdező kommentje:
Utolso erre gondoltunk de valahogy nem visz ra a lelek.:(
2019. márc. 5. 14:07
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Fognám és a hajára kenném a véres betétet, hogy nesze nagyi nem vagyok terhes.
2019. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És ez nem a legdurvabb sajnos.:(
2019. márc. 5. 14:11
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
A napi 4 Frontin mellett nincs mit csodálkozni. Az ilyen típusú úgynevezett nyugtatók gyakran szó szerint megbolondítják azt, aki szedi. Nekem családon belül a Rivotril-lal voltak rettenetes tapasztalataim.
2019. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na igen ez ilyen sajnos.:(
2019. márc. 5. 14:28
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
56 éves??? Még tök fiatal. Menjen el dolgozni és akkor nem lesz ideje a ti életetekbe beleszólni.
2019. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Dolgozik de ott is próbálta csinálni a dolgait ott valamiert nem csinálja mar.
2019. márc. 5. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!