Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 2 hónapja lesz, hogy halt meg...

2 hónapja lesz, hogy halt meg az egyik nagyszülőm. Most fogok ballagni és nagyon rosszul viselem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általánosból fogok ballagni és nagyon szomorú vagyok, hogy így elötte ment el. Nagyon jó kapcsolatunk volt, napi szinten beszéltünk, nagyon szerettem. Nagyon sokat sírok, iskolában is képes vagyok szinte mindenről az eszembe jut. Júniusban ballagás és nagyon szomorú vagyok mert a másik nagyszülőm is orssz állapotban van. Ha őt is elveszítem abba beleőrülnék.

2019. máj. 25. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hunyd le a szemed, és gondolj arra, ott van most veled. Képzeld el, mit mondana most. Beszélgess vele gondolatban, szerintem meg fog nyugtatni. Nekem régen ez segített. Részvétem.
2019. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Kicsit hülyén hangzik, de próbáld meg úgy felfogni, hogy szép időt töltöttetek együtt és ennek hálát adsz, de egyben megpróbálsz úgy tekinteni a dologra, hogy ez is az élet része és el kell fogadni a halált. Nem olyan régen vesztettem el én is a nagymamámat és így gondolkodtam miután elment, így könnyebben ment az elengedés.


Egyes kultúrákban teljesen máshogy fogják fel a halált. Nem úgy tekintenek a dologra, hogy elment a szerettünk és ez szomorú, hanem boldogok és hálásak azért az időért, amit itt töltött.

2019. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Fogadd el, hogy egyszer mindenki meg fog halni. A másik nagyszülőd is, a szüleid is és még te is. De ez természetes.

Tudd, hogy nagyon büszke rád és fentről mindent lát ;) Biztos nem akarja, hogy a Te napodon szomorkodj miatta, szóval próbálj meg kicsit lazulni. Le merem fogadni, hogy nem szerette ha szomorú vagy, próbáld meg ezt "tiszteletben tartani". Beszélj a szüleiddel, barátaiddal hisz ezért (is) vannak.

Őszinte részvétem és remélem minél hamarabb sikerül feldolgozni


Üdv, egy lány aki márciusban vesztette el az apját.

2019. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utolsónak nagyon sajnálom! Megkérdezhetem hány éves vagy?

2019. máj. 25. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolj arra, hogy szeretett téged, valahol lélekben veled van és büszke ràd.


Én 13 voltam mikor édesanyàm meghalt, 30 mikor apàm.

Nagyszülők gyerekkoromban meghaltak.


Rohadt nehéz az ilyet feldolgozni, de sajnos, nem sajnos, fel kell, mert az Élet megy tovàbb.


Fogadd őszinte részvétem!

2019. máj. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És nagyon sajnálom! :(
2019. máj. 26. 07:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ő nem azt szeretné, hogy boldogtalan legyél. Szeret téged, mindig szeretni fog, és te is őt. ,
2019. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En is most ballagtam, nekem harom honapja halt meg a nagymamam. Sajnalom kerdezo, en is borzasztoan viselem.
2019. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!
2019. máj. 28. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!