Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen a sógornőm? A...

Miért ilyen a sógornőm? A karácsonynak tényleg ez a lényege?

Figyelt kérdés
Azzal kezdem, hogy a férjemnek van 4 féltestvére. A sógórnőm, az édestestvére. Szóval, karácsonyra megbeszéltuk, hogy valami nagyon jelképes dolgot adunk, szerintem nem az ajándék a karácsony lényege. Ő meg 50 ezer ft értékben akar vásárolni , mert a 4 testvérnek, apujának, és a feleségének. Nem tudom mit tegyek ezzel kapcsolatban.
2019. dec. 13. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ti ne vegyetek drágát. Jövőre már ő sem fog 😊
2019. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Kivel beszéltétek meg?
2019. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A férjem apukájával beszéltük meg. Ha és a sógornőm közösen akarja adni velünk
2019. dec. 13. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor beszéljétek meg a sógornővel is!!
2019. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok a drága ajándékok híve, de ez a csak valami jelképes kiüt. Mert a többségnek valami felesleges sz.rt jelent, bemegy valahova, lekapja a polcról, megvagyunk. :(
2019. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Vagy adj valami hasznos, használható dolgot, vagy ne adj semmit!
2019. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

"ez a csak valami jelképes ... a többségnek valami felesleges sz.rt jelent, bemegy valahova, lekapja a polcról, megvagyunk."

A drága is tud ilyen lenni. És akkor már inkább legyen kevésbé drága - a különbözetet meg mindenki költse értelmes dolgokra (saját magának, a saját szűk családjának - vagy adja a szegényeknek).

2019. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Van akinek a jelképes egyenlő a szarral, de szerintem, a jelképes lehet például egy doboz bonbon, vagy jobb bor.

Ha sógornőd közösen akarja, vele beszéld meg, hogy ez azért sok!

2019. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Hivd fel, ls mondd meg, hogy ti nem akartok közös ajándékot adni a párod apjának, és másnak sem, magyarázkodni sem kell, csak nem és kész. És ő se vegyen drága dolgot nektek, ti sem fogtok. Kerek perec mondd meg a számotokra elfogadható értékhatárt, pl.kétezer vagy háromezer forint.
2019. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
9.#-nak van igaza!
2019. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!