Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm a barátja megfolytoga...

Szudan kérdése:

Sógornőm a barátja megfolytogatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feleségemet 5 éve ismerem jóba vagyok az egész családdal sógornőm olyan mintha a húgom lenne. 1 éve elköltözött az új pasijához. Fél éve megfolytogatta a pasija, na én be is ültem a kocsiba hogy meglátogassam a srácot röpke 200km-re közben az anyósom és feleségem felváltva hívosgatott, hogy "ne csináljak hülyeséget, ne akarjak magamnak bajt, majd ők megoldják" na vissza is fordultam. pedig legszívesebben elvertem volna a srácot mint szódás a lovát. szóban mindenki le akarta beszélni sógornőm a barátjáról (nem sikerült). a hétvégén anyósomék meg lett hívva sógornőm is meg a srác is, most fogok az eset óta elősször találkozni a sráccal. Feleségem is anyósom is felszólított hogy ne bántsam a srácot, mert félnek hogy elveszítik a sógornőmet, de idegesít hogy egy ilyet ennyivel megúszhat a srác? jól cselekszem ha megverem? vagy hozzá se szóljak? báttyuk nincs, apósom meg egy jámbor lelkű ember. azt érzem hogy nekem kéne megvédenem a sógornőmet, legszívesebben megverném a gyereket... nem tudom mi legyen?

2018. máj. 29. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmit sem kell tenned.

Ha a sógornőd ezek után még vele van és nem hagyta el, akkor az ő baja.

Nem tudsz segíteni azon, aki nem akarja.

2018. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Agresszív viselkedés helyett, akár meg is tanulhatnád ezt a szép nyelvet helyesen használni.
2018. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta (fél éve) normális és soha nem bántotta azóta és csak egyszer fordult elő, akkor én a helyedben inkább most már hagynám. Mondjuk nem mosolyognék rá széles vigyorral rá, az biztos.
2018. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elvileg normális. Tudom hogy nem nekem kéne ebbe beleavatkoznom, de nehezen viselem ha a családom bármelyik tagját megfolytogatják. ti mit tennétek ha hallanátok hogy a családotok bármelyik nő tagját megfolytogatják? tudnátok vele jópofizni egy légtérben?
2018. máj. 29. 13:18
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
4: Megmondanám a nőrokonomnak, hogy jó nagy barom, hogy ha ezek után még vele van. És ha nem tesz semmit ellene, akkor ne is sajnáltassa magát.
2018. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

SógornőMET megfoJtogatta. Írj már helyesen, kérlek!

Ha fél éve történt, akkor ne erősködj. A fojtogatás ellenére ottmaradt.

2018. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elköltözött kb egy hónapra, de visszaédesgette magát a pasija magát. Nem nagyon érti senki a sógornőm, hogy miért ment vissza hozzá.
2018. máj. 29. 13:27
 8/15 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

Jó lenne, ha megtanulnád a tárgyragot használni, mert értelmet adna az írásodnak.

Mások életébe ne avatkozz bele, sógornőd felnőtt ember, majd változtat, ha akar. Ha megvered, semmivel sem leszel különb nála.

2018. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

mit tegyél? semmit


mit akarod játszani a Janit? még a sógornő is megharagudna rád, hisz ő kinyilvánította a viselkedésével, hogy nála ez belefér

2018. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, ha a sógornőd egy akkora ostoba önsorsrontó mártír, hogy benne marad egy ilyen kapcsolatban, akkor nem érdemes megpróbálnod megmenteni. Kapjon csak még pár pofont, az ilyen meg is érdemli. Neked teljesen felesleges beleavatkoznod, még a végén az lesz, hogy mekkora agresszív barom vagy, aki bántja az amúgy aaanyira jó ember párocskáját, brühühü. Tipikus sztori.
2018. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!