Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te miért tiltanád le a rokonod...

Te miért tiltanád le a rokonod a közösségi oldalon ha a rokonod egyáltalán nem foglalkozik veled?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a kérdésem. Tehát van ez az Instagram oldal ahol valaki nem is a teljes nevén van fenn hanem csak a kereszt néven tehát ha akartam volna se tudtam volna megkeresni őt nem néztem és nem is tudtam volna megkeresni a profilját. Most karácsony alkalmából egy másik rokon mondta nekem mikor erről beszéltünk aki letiltott hogy milyen visszahúzó típusú személyisége van és mondták nekem ha hiszem ha nem van Instagramon profilja. Rakeresek az adott névre, erre nem található csak a profilkép és a név a profil üres a többiek mondták hogy ez azért van mert letiltott engem! Mi a fene? Mégis mi okból tiltott le ha a való életben nem tartjuk a kapcsolatot, kb 5 évben egyszer találkozunk , egyáltalán nem nézegettem a profilját nem csináltam semmit ott de ezáltal hogy témába került karácsonykor rákerestem arra a névre amit mondtak hogy fenn van. Erre le vagyok tiltva. Namost, ebből kifolyólag azt gondolom ezidáig Ő nézegette az én Instagram profilomat Ő keresett rám nyilván ha le vagyok tiltva de Miért?! Azt mindig is tudtuk róla hogy "nem 100-as" szépen szólva de ez ?furcsa. Irigység vagy utalálhat? Miért tiltott le? Néhány családtagjaimnál elérhető a felhasználó név alatt mint privát profil tehát az sem lehet h azért tiltott le ha véletlenül megtalálom a profilját nehogy megnézzem a szuper titkos képeit... :D

Viccet remélem érti mindenki. Van aki azt mondta hogy ha jelent valaki valakit akkor automatikusan tiltja is a felhasználót létezik hogy jelentget engem?


( Azt tudni kell hogy egész életében irigy volt rám és szinte mindenkire a családban , súlyos problémák voltak korábban nála pszichológushoz járt).


Nem értjük valaki valami ötlet?


2019. dec. 26. 23:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
93%

"nem Ö érdekel hanem miért tiltott"

Erre csak ő tudja a választ, itt hiába kérdezed idegenektől, nem látunk a fejébe.


Te viszont nem ezt a kérdést tetted fel, hanem azt, hogy mi miért tiltanánk le a rokonunkat...

2019. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
93%
Mi is leírjuk neked 185-ödszörre, hogy ha minimum egyszer találkoztál életedben a rokonoddal, és egymásra néztetek, akkor tisztában van a véleményeddel. Amivel valószínű ő nem ért egyet, ezért letiltott.
2019. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
24%

Hacsak nem irogat valaki vagy ilyesmi stb..... akkor semmi ertelme a tiltasnak! ! !

En sem fogom megkeresni a 15 évvel ezelotti volt szomszedom /akit nem kedvelek/ jajjj nehogy meglásson a neten es tiltom jajj de gyerekes! Igy mindenkit meg lehetne keresni aki nem szimpi az eletben es tiltom csak ugy ... h a neten nem is foglalkozunk egymassal. Igen evvel bizonyitja h nezegette az oldalad! ! ! Mennyi ideje lehet biztos sok jól ráér

2020. jan. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
18%
A tiltas amugy arra lett kitalalva ha valaki irogat ismeretlenul stb... Úgy letiltod... De nem arra hogy random embereket tiltogatok mert nem szimpatikus. gyerekes
2020. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
18%
aki közössègi oldalra regisztràl vallalja hogy megtekinthetik a profiljat, ezert kozossegi oldal a neveben is mutatja, ezert vannak a beàllitások be lehet allitani mit lassanak ismerosok, es mit ismeretlenek. ilyen egyszeru. aki minden ok nelkul tiltogat random embereket ott valami tenyleg nem oké az mar biztos
2020. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
13%

am nekem is van instam a privat profil abbol all: latsz egy 3x3 cm profilkepet a kovetoid szamat, es a kovetett emberek szamat es a fotoid szamat de semmi konkretat csak szamokat ha privat a profilod ! !

na ezt ha titkolnom kene valakik elol nehogy meglassak vissza mennek az ovodaba olyan szint kb.

2020. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
64%

A kérdező egy birka :D

Ha valaki nem ért egyet vele, rögtön azt bégeti, hogy "szövegértés" 😂 Érti mindenki, miről vernyákolsz, nem szükséges kamu profilt létrehozni, ami neked ad igazat. Átlátszó és full szánalmas.

Ha én lennék a rokonod, és tudnám rólad hogy ilyen elmebajos és erőszakos vagy, első dolgom lenne megkeresni téged a közösségi oldalakon és letiltani.

2020. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!