Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te miért tiltanád le a rokonod...

Te miért tiltanád le a rokonod a közösségi oldalon ha a rokonod egyáltalán nem foglalkozik veled?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a kérdésem. Tehát van ez az Instagram oldal ahol valaki nem is a teljes nevén van fenn hanem csak a kereszt néven tehát ha akartam volna se tudtam volna megkeresni őt nem néztem és nem is tudtam volna megkeresni a profilját. Most karácsony alkalmából egy másik rokon mondta nekem mikor erről beszéltünk aki letiltott hogy milyen visszahúzó típusú személyisége van és mondták nekem ha hiszem ha nem van Instagramon profilja. Rakeresek az adott névre, erre nem található csak a profilkép és a név a profil üres a többiek mondták hogy ez azért van mert letiltott engem! Mi a fene? Mégis mi okból tiltott le ha a való életben nem tartjuk a kapcsolatot, kb 5 évben egyszer találkozunk , egyáltalán nem nézegettem a profilját nem csináltam semmit ott de ezáltal hogy témába került karácsonykor rákerestem arra a névre amit mondtak hogy fenn van. Erre le vagyok tiltva. Namost, ebből kifolyólag azt gondolom ezidáig Ő nézegette az én Instagram profilomat Ő keresett rám nyilván ha le vagyok tiltva de Miért?! Azt mindig is tudtuk róla hogy "nem 100-as" szépen szólva de ez ?furcsa. Irigység vagy utalálhat? Miért tiltott le? Néhány családtagjaimnál elérhető a felhasználó név alatt mint privát profil tehát az sem lehet h azért tiltott le ha véletlenül megtalálom a profilját nehogy megnézzem a szuper titkos képeit... :D

Viccet remélem érti mindenki. Van aki azt mondta hogy ha jelent valaki valakit akkor automatikusan tiltja is a felhasználót létezik hogy jelentget engem?


( Azt tudni kell hogy egész életében irigy volt rám és szinte mindenkire a családban , súlyos problémák voltak korábban nála pszichológushoz járt).


Nem értjük valaki valami ötlet?


2019. dec. 26. 23:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%

Nem édes mindegy? Úgyse kerestétek egymást, akkor nem mindegy?

Valószínűleg tiltott és / vagy törölt mindenkit, akit feleslegesnek tartott a követői közül, mert úgyse beszél velük.

2019. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Argloss ***** válasza:
44%

Megnézted a profilját, feldobott neki az ajánlásoknál, a biztonság kedvéért letiltott.

Feltételezések helyett pontos választ szeretnél, mert megöl a kíváncsiság? Meg kell kérdezned a rokonodtól.


Vagy az a helyzet, hogy valami olyan válaszra vársz ami kellően érdekes hozzá, hogy ezt tudd majd terjeszteni róla?

Titokban fotózott téged, majd rászerkesztette magát a képekre és azt adja ki, hogy ti egy pár vagytok. Nem akar lebukni vele, szóval amikor rájött, hogy esetleg meg tudod nézni a profilját, akkor gyorsan letiltott.

2019. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
13%
igaza van a kerdezőnek! ha engem nem erdekel peldául a gipsz jakab es privat a profilom azaz mindent csak az ismerőseim látnak marhara nem mennek rá gipsz jakab profiljàra letiltani őt ha ugysem latja a kepeim mert ugy vannak beállitva hogy csak ismerosok latjak minek ez tenyleg a dedó kategoria
2019. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
83%
A dedó kategória az, hogy ezen virnyíkol. Nem édes mindegy, hogy az a rokon miért tiltotta, ha úgysem beszélnek? Ha ekkora pletykás majom lenne a rokonom, és használnék istát, facet vagy hasonlót, kapásból tiltanán, hogy a profilomat se lássa, hogy én itt meg ott jelen vagyok. A kérdezőt is rögtön tiltani kellett volna, mert már most pattog, hogy eddig látta a profilt, miután rákeresett(egyébként miért, ha nem érdekli a rokon???), most meg már nem látja(óó szegényke, évek óta nem is beszélnek).
2019. dec. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
79%

"Konkrétan ez érdekel miért tiltott le ok nélkül mikor azt se tudtam mi a felhasználó neve rá se tudtam volna keresni míg meg nem mondta valaki..."


Mert volt annyira intelligens, hogy tudja, akarmikor megtudhatod.

2019. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
37%
En vegig olvastam a kerdezo koommentjeit veletek ellentetben es ertem mirol beszel. Igaza van. A tiltasnak ezer oka lehet passz, nem vagyok latnok de feleleges, a mai vilagban egy ket perc uj fiokot csinalni es maris lat mindent ujra ami elerheto nyilvanosan xD
2019. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
85%
Én meg végigolvastam a kérdező válaszait, és rájöttem miért tiltották le. Hát én is tiltanám az olyan embereket, akiket nem érdeklek, de imádnak rólam pofázni meg pletykákat hallgatni rólam.
2019. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
42%

"én is tiltanám az olyan embereket, akiket nem érdeklek, de imádnak rólam pofázni meg pletykákat hallgatni rólam"

Erre az az orvosság, hogy nem teszed fel magad mindenféle közösségi oldalakra, és akkor csak azok látnak bele az életedbe, akik valóban fontosak neked.

2019. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
56%
Ezt nehezen tudom megtenni utolsó, tekintve hogy a munkahelyi dolgokat facebook oldalon közlik az emberrel. Egyszerűbb tiltani a pletykafészek rokont. Akkor se lát bele a dolgaimba.
2019. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen annak aki megértette miről beszéltem! Aki nem érti sajnálom!


Mégegyszer leírom akkor hatvan hatodszorra is, ha még nem írtam le vagy százszor fogd már fel hogy Ő nem tudja azt hogy mi beszéltünk róla és azt sem hogy mi a véleményünk róla. Nem lát nem fáj , érted tehát neki még csak esze ágában sincs olyan gondolat hogy esetleg mi róla pletykálnánk, és igazából nem is Ő a téma hidd el nekem :-) Azt is leírom száz huszonötödik alkalommal ez is csak azért érdekel mi okból kifolyólag tette nem Ö érdekel hanem miért tiltott?! Köszönöm szépen a figyelmet...

2019. dec. 29. 18:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!