Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan (közösségi) oldal...

Van olyan (közösségi) oldal neten, ami komolyabban foglalkozik az alakformálással és konrét programja van minden látogató számára mozgással és izomépítő, zsírlebontó étrenddel? Nőknek való oldal legyen ha lehet.

Figyelt kérdés

Szóval mintha lenne egy komoly személyi edzőm. Esetleg letölthető tornák meg ilyenek. Átlag emebrenek elérhető étrend. Nem a bodybuildrerre gondolok, azt ismerem. Tippek, hogy pl a hírességek mi tezsnek a narancsbőr meg ilyenek ellen. stb...

köszi:)


2009. jan. 25. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link] itt van fórum meg blog is


[link] nekem ez az egyik kedvencem...


én ezeket szoktam nézegetni...nem biztos h.ilyesmire gondoltál,de hátha....

2009. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

"Szóval mintha lenne egy komoly személyi edzőm. "

Ugye nem gondolod hogy akárki akárhol neked INGYEN fog személyre szabottan edzéstervet/étrendet csinálni?

Vagy keményen megfizeted vagy nagyon sok utánaolvasással megszerzed a számodra szükséges tudást innen onnan évek alatt. A női magazinokban, és csajos honlapokon fent lévő kamudiéták meg minden észérvet mellőzve csak dísznek vannak, nézőszámnövelésen kívül semmire nem jók. Szerinted hogy a fenébe tudnak minden héten új csodadiétát ajánlani?

Én speciel innen indultam el:

[link]

Ha ezeket elolvasod többször és megérted és még sok-sok órát eltöltesz olvasgatással többet nem lesz gondod súlyoddal.

2009. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!