Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te miért tiltanád le a rokonod...

Te miért tiltanád le a rokonod a közösségi oldalon ha a rokonod egyáltalán nem foglalkozik veled?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a kérdésem. Tehát van ez az Instagram oldal ahol valaki nem is a teljes nevén van fenn hanem csak a kereszt néven tehát ha akartam volna se tudtam volna megkeresni őt nem néztem és nem is tudtam volna megkeresni a profilját. Most karácsony alkalmából egy másik rokon mondta nekem mikor erről beszéltünk aki letiltott hogy milyen visszahúzó típusú személyisége van és mondták nekem ha hiszem ha nem van Instagramon profilja. Rakeresek az adott névre, erre nem található csak a profilkép és a név a profil üres a többiek mondták hogy ez azért van mert letiltott engem! Mi a fene? Mégis mi okból tiltott le ha a való életben nem tartjuk a kapcsolatot, kb 5 évben egyszer találkozunk , egyáltalán nem nézegettem a profilját nem csináltam semmit ott de ezáltal hogy témába került karácsonykor rákerestem arra a névre amit mondtak hogy fenn van. Erre le vagyok tiltva. Namost, ebből kifolyólag azt gondolom ezidáig Ő nézegette az én Instagram profilomat Ő keresett rám nyilván ha le vagyok tiltva de Miért?! Azt mindig is tudtuk róla hogy "nem 100-as" szépen szólva de ez ?furcsa. Irigység vagy utalálhat? Miért tiltott le? Néhány családtagjaimnál elérhető a felhasználó név alatt mint privát profil tehát az sem lehet h azért tiltott le ha véletlenül megtalálom a profilját nehogy megnézzem a szuper titkos képeit... :D

Viccet remélem érti mindenki. Van aki azt mondta hogy ha jelent valaki valakit akkor automatikusan tiltja is a felhasználót létezik hogy jelentget engem?


( Azt tudni kell hogy egész életében irigy volt rám és szinte mindenkire a családban , súlyos problémák voltak korábban nála pszichológushoz járt).


Nem értjük valaki valami ötlet?


2019. dec. 26. 23:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
70%

Neked lenne inkább szükséges pszichológus segítségére, mert tele vagy szorongással meg kisebbrendűségi komplexussal (és üldözési mániával is, mint előttem írták). Bemagyaráztad magadnak, hogy BIZTOS téged nézegetett folyamatosan az illető, miközben te pletykálsz róla másoknak. Ha neten így szidod ismeretleneknek, képzelem milyen undorító dolgokat mesélsz róla személyesen a közös ismerőseiteknek.

Segítek: nem ő irigy rád, hanem te rá, és szinte belefulladsz a gyűlöletbe amit érzel iránta.

Én is letiltanálak a helyébe, sőt egy ilyen nyomorult lelkivilágú embert az életemből is kizárnék.

2019. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az alaptalan vádaskodást utolsó, hihetetlen milyen emberek vannak...
2019. dec. 27. 12:40
 23/47 A kérdező kommentje:

Egyáltalában valaki értelmezi azt amit írok, végig olvassa valaki?! Vagy csupán egy egy szót elolvas és kész? Itt divat ezen az oldalon belekötni a kérdezőbe?! Utolsó kommentelőről is gondolom nem olvasta el kellő figyelemmel a leírást!

Szövegértés! A pszichológust nem sértésből írtam és nem rossz szándékkal, nem arra utalóan hogy neki kéne e vagy sem, csak közöltem egy valós tényt h Ő pszichológiai segítségre szorult illetve pszichológushoz is járt ezek tények nem állítások.

2019. dec. 27. 12:46
 24/47 anonim ***** válasza:
58%

Ne nyekeregj már.

Az is lehet, egyszer keresett rá a profilodra, hogy tiltson azonnal. Így is rajta próbálnál csámcsogni, nem bírsz a témáról leakadni. Annyira nem érdekled őt, hogy le is tiltott, hogy véletlenül se kerüljetek kapcsolatba. Vedd már észre, hogy nem kíván az életében tudni téged, te meg ahhoz képest, hogy állítólag téged nem érdekel, itt vergődsz.

2019. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
85%

Tekintve, hogy normális ember nem a közösségi oldalakon éli az életét, engem pl. abszolút hidegen hagy. Konkrétan fogalmam sincs, hogy valaki letiltott-e vagy sem. Instám csak a lányaim miatt miatt van, mert ők szoktak feltenni képeket, főleg mikor külföldön volt az egyik, és az érdekel.

Élj a valós világban, ne a virtuálisban és máris másként fogsz látni egy csomó dolgot.

2019. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
85%

Akkor válaszolok a konkrét kérdése.

"Te miért tiltanád le a rokonod a közösségi oldalon ha a rokonod egyáltalán nem foglalkozik veled".


Olyannyira nem szimpatikus számomra (ezer oka lehet), hogy nem szeretném megkockáztatni, hogy lássa mindazt amit megosztok és honnan tudhatnám biztosra, hogy ő nem foglalkozik velem, szóval nem akarom a lehetőséget sem felkinálni, hogy foglalkozhasson ha véletlenül rám találna és előtörne a kiváncsisága.

2019. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Lehet de ha privát a profilod Instagramon, mindez felesleges, hiszen csak azoknak a követőknek adsz hozzáférést a saját képeihez akiket engedélyezel Instagramon tehát érthetetlen...
2019. dec. 27. 18:19
 28/47 anonim ***** válasza:
73%

"Te miért tiltanád le a rokonod a közösségi oldalon ha a rokonod egyáltalán nem foglalkozik veled?"

Ez az egész nem egy olyan rokonról szól, aki nem foglalkozik vele, hanem egy olyanról, aki már (minimum) egy teljes napja ezen kattog.

2019. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Igen mert nem értem! Egyébként nem érdekel Ő, csak keresem a miértre a választ furcsa.
2019. dec. 27. 20:00
 30/47 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez érdekel miért tiltott le ok nélkül mikor azt se tudtam mi a felhasználó neve rá se tudtam volna keresni míg meg nem mondta valaki...
2019. dec. 27. 20:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!