Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukák, ti hogyan éltétek...

Anyukák, ti hogyan éltétek meg mikor fiatok-lányotok elkezdte szexuális életét?

Figyelt kérdés

A minap Balázséknál beszélgettek erről a rádióban.

Mit éreztetek mikor megtudtátok már nem ártatlan?

Milyen volt mikor elsőnek ott aludtak a házatokban és tudtad mi folyhat a másik szobában?



2020. jan. 17. 14:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan nem anyaként írok, de az én anyukám elfogadta, tudomásul vette, hogy 20 éves felnőtt nőként igenis, élek szexuális életet, mert ez az élet rendje. Nem 16 évesen kezdtem, tehát azt nem mondhatta, hogy egy utolsó ribit sikerült nevelnie a lányából, de arra már nem szólhat senki semmit, hogy egy 18.évet betöltött 'gyerek' nemi életet él... Ne legyünk álszentek, a mi anyáink ennyi idősen (cirka 20 évesen) már szültek.


Amúgy lassan Neki is érkezik az unokája, és 25 éves vagyok. :)

2020. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Tudom,nem is erre a részére vagyok kiváncsi igazából..mert hát csak el kell fogadni.

Csak hogy lelkileg hogy zajlik le egy anyukában/apukában ez.

2020. jan. 17. 14:26
 3/33 anonim válasza:
85%
Én 20 éves vagyok, nem voltam még senkivel, de anyukám soha nem engedte, hogy bárki nálunk aludjon. (Még a meleg legjobb haverom sem). Egyfolytában mondja, hogy itt az ideje elveszítenem, mert egyre csak nehezebb lesz párt találnom.
2020. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem teljesen normális a felfogása anyukádnak. Menj és szexelj,csak ne az én házamban?

akkor inkább egy buli wc-be,vagy valahol máshol nyugtalan körülmények között? WTF?

2020. jan. 17. 14:37
 5/33 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, hogy én sem anyaként írok. 18/l vagyok, kb. fél éve élek szexuális életet, 1 éve vagyunk együtt a párommal.

Nekem anyám 2 hónap után megkérdezte, hogy lefeküdtem-e a sráccal. Mondhatni, őt nem igazán érdekelte, hogy mikor vesztem el, vagy ilyensmi. Én teljesen természetes volt, hogy mikor együtt vagyunk, akkor lesz szex is. Sose volt ebből felhajtás, vagy probléma. Bár, tény, nálunk vastagok a falak, és nem is egy emeleten vagyunk.

Mikor a páromnál kérdeztem, hogy nem lesz-e gáz, ha nyögök, és meghallják a szülei, akkor azt mondta, hogy vastagok a falak, és amúgy sem kötnének ebbe bele. Teljesen normális, hogy a párok egymással vannak otthon.

2020. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

De mondom,nem erre irányult a kérdésem hogy normális vagy sem. :D :D

Érzelmileg hogy élték meg.

2020. jan. 17. 14:49
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
#1 Aki 16 évesen veszti el nem utolsó ribi. Egy fél fokkal sem vagy jobb attól, hogy te 18-20 évesen vesztetted el. 16 évesen normális elveszteni. Mindig is az volt.
2020. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy buta kérdés! Apuka vagyok! Ha megengedem az is baj de ha nem akk az is. Egyet kertem a lányomtól beszéljünk őszintén bármi tortenik. 15 éves volt mikor nála aludt az első srac. Lelkileg h éltem meg? Hat eleinte frusztált, és sokszor át akartam kopogni de a sor megnyugtatott és ez az élet rendbe ;)
2020. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Miért lenne buta kérdés? Egyszerűen az érzéseitekre,gondolataitokra vagyok kiváncsí. :D -ergo nem lehet hülye kérdés
2020. jan. 17. 15:00
 10/33 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok:


"De mondom,nem erre irányult a kérdésem hogy normális vagy sem. :D :D


Érzelmileg hogy élték meg."


De ha számukra ez normális, akkor szerinted hogyan másképp élnék meg, mint, hogy "oké, lányom, ha kell óvszerre pénz adok."?

Szerintem nem kellett nekik különösebben feldolgozni. Ez az én szüzességem, az én életem, én kellett magamban elfogadjam és átgondoljam, hogy készen állok-e arra, hogy egy férfi bennem legyen.

Nekik ez annyi, hogy örülnek, hogy minden oké vele szexualitás terén, és boldogan fedezzük fel egymást a párommal.

2020. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!