Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukák, ti hogyan éltétek...

Anyukák, ti hogyan éltétek meg mikor fiatok-lányotok elkezdte szexuális életét?

Figyelt kérdés

A minap Balázséknál beszélgettek erről a rádióban.

Mit éreztetek mikor megtudtátok már nem ártatlan?

Milyen volt mikor elsőnek ott aludtak a házatokban és tudtad mi folyhat a másik szobában?



2020. jan. 17. 14:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Kérlek mitől lennék gyökér és értetlen?

Egyszerűen megkérdeztem hogy anyukák hogyan élték meg ezt?

Erre majdnem minden választ arról érkezett hogy elfogadta vagy sem,pedig nem ez volt a kérdés tárgya.

De ha ettől én leszek értetlen :(

2020. jan. 17. 16:44
 22/33 anonim ***** válasza:
66%
#21 de mit vársz? hogy azt írjuk hogy őrjöngött, tányérokat tört és szarrá vert mikor megtudta? nem ez történt, elfogadta, ez az élet rendje, az emberek szaporodnak, ő is örülne majd ha lennének unokái, az pedig szexxel jár.
2020. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg nagyon durva, hogy mennyire nem értik a kérdést és ez az általanos minden kérdés alatt.


Nekem meg kicsi a lányom, de barátnőm épp minap fejtegette, hogy a lánya tinedzser, nagyon nőies lett, épp látta, hogy fazonra szörtelenitette a bikini vonalat és furcsán érezte magat, hogy itt tart, ilyesmik erdeklik, ilyesmikre gondol, felnőtt, hogy jut eszébe ilyesmi, nem is tudja, hogy a kislányából mikor lett ekkora lány.


Én sem a kérdésre válaszoltam, de szerintem normális szülőnek ilyesmi atmenetek vannak a fejében szex terén, és szerintem ez igenis megviseli azt a felnőttet, aki normális kapcsolatot epitett ki a gyerekével, mert ez is a szülőtől való teljes leválás egyik újabb szakasza. És biztos, hogy az elején nekem is eszembe fog jutni, hogy igen, ők szexeltek, biztos, hogy zavarba leszek emiatt, amíg meg nem szokom az új élethelyzetet, főleg akkor ha az emver hallott/látott is valami konkrétat.

2020. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom hogyan éli meg, mert kb nem is érdekel. Nem volt olyan szoros a kapcsolatunk, hogy ilyen téren hozzáforduljak, előbb mentem legjobb barátnőm anyukájához tanácsért, mint az én anyámhoz. Nem tudja mikor vesztettem el, mert nem is kötöttem az orrára, az első barátomat nem is mutattam be otthon, nem egy helyen éltünk. Mikor kiderült, hogy van valakim (a második barátom) akkor jött zavartan, hogy mit kéne tennem, de mondtam nem kell felvilágosítania, hagyjuk a témát. Barátom még nem is aludt nálunk, inkább én megyek hozzájuk (jelenleg ő van hozzám közelebb kilométerben is), de az ő szüleit nem zavarja, tudják hogy ez az élet velejárója, ha bármi problémánk van nyugodtan fordulhatunk hozzájuk. Barátom nem sokára elköltözik otthonról, így még "kellemetlen" reggelek sem lesznek.
2020. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
22 es leirta a lényeget. Általában minden szülő vágya, hogy előbb utóbb boldog, büszke nagyszülő is legyen. Ez pedig = szexuális élet! ;)
2020. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%

A gyerekem szexuális életét nem nekem megélni, hanem neki.

Nem frusztrál, nem ugrándozok örömömben. Természetes dolognak tartom, tekintve, hogy ők most azért vannak, mert valamikor én is elkezdtem szexelni.

Semmi különöset nem gondoltam akor, amikor ott aludtak, nem vagyok hülye, hogy ne tudjam, mit csinálnak. Remélem jól érezték magukat, és ennyi.


Annyiból buta kérdés, hogy aki nem tudja elfogadni az jól ki fog akadni, akinek meg normális, annak értelmetlen a kérdés, mert fel sem merült benne, hogy ezen gondolkodni kéne.


Az ominózus rádióműsort nem hallottam, de ha valóban úgy beszéltek róla, ahogy itt valaki elmesélte, akkor őket idiótáknak tartom, tökéletes jellemzés volt, hogy kölyök módjára viselkednek. Családapától nem tartom megfelelő viselkedésnek. Poénnak meg rossz.

2020. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%

Hogyan éltem meg?

Nehezen.


Nem azzal volt a bajom, hogy nemi életet élt a "gyerekem" hanem azzal,

hogy mire megjegyeztem az éppen aktuális szerelmének a nevét, már egy másikkal volt.

2020. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

15 éves volt fiam, lelkileg semmi hatassal nem volt rám.


Ami lelkileg megviselt mikor anno oviba adtam 😂 az elszakadas nehezebben ment.

A szexualitast meg termeszetesnek vettem :)

2020. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%
Mivel bennem élesen élt annak az emléke, hogy az én szüleim a bigott felfogásukkal mennyire megkeserítették ezen a téren az életemet, én ezt teljesen normálisan kezeltem. Pl az egyik fiam anyukája felhívott telefonon, eljött hozzám és elmondta, ők megbeszélték a lányával, hogy tablettával fog védekezni (kiskorú volt még) és én megengedem-e, hogy nálam aludjanak a fiatalok. Ez kb 15 éve volt, a kapcsolat 7 évig tartott. Nekem ezzel semmi problémám, ez sokkal jobb, mint szülőként homokba dugni a fejünket és álszenteskedni.
2020. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%

Orultem neki h nem egy vadideggenel hanem komoly kapcsolatban volt a sraccal

2.5 evig voltak egyutt

Es nem nalaunk hanem a srac apjanak lakasaba 😂

Mikor hazajott latszott rajta es hal istennek jol sikerult. Mind a ketten szuzek voltak szoval en orultem h ennyire jol sult el a dolog.


Amugy ja normalisan fel lett vilagositva, es mem tabu nalunk a tema.

2020. jan. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!