Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukák, ti hogyan éltétek...

Anyukák, ti hogyan éltétek meg mikor fiatok-lányotok elkezdte szexuális életét?

Figyelt kérdés

A minap Balázséknál beszélgettek erről a rádióban.

Mit éreztetek mikor megtudtátok már nem ártatlan?

Milyen volt mikor elsőnek ott aludtak a házatokban és tudtad mi folyhat a másik szobában?



2020. jan. 17. 14:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem vagyok anyuka, de ha leszek sem fog érdekelni vagy úgymond felzaklatni, mindnki szexel. Csak tudjunk róla beszélni, pontosabban a védekezésről, mert nekem mindenre magamnak kellett rajonnom, anyammal sose volt jo viszonyom.

Anyamat az hogy en szexelek nem erdekelte, lany vagyok. Az öcsémen viszont nhyon kiakadt hogy 18 eves kora előtt elkezdte, es hogy ő miért nem tud rola xd. Persze en 21 voltam akkor komoly kapcsolatban, de inkább az játszott szerepet benne hogy fiús anyuka volt igy tesóm jobban érdekelte. Nekem annyit mondott csak ha terhes leszek ne vetessem el.

2020. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem,akkor valószínűleg nem fejtettem jól ki a kérdésemet.

Kínosan érezték magukat reggel? Most ez lehet hülye kérdés,de a rádióban és épp ezen viccelődtek hogy 'ja tudom hogy megdugtad este a lányom,de azért kérsz kávét'? :D

vagy hogy a fiús anyukaként ők ezt traumaként élik meg?

2020. jan. 17. 15:10
 13/33 anonim ***** válasza:
53%
#7 szövegértelmezésből buktál, ugye? Isten ments, hogy bárkit is leribizzek azért, mert korábban vesztette el a szüzességét, és nem is írtam ilyet. A 16 évest csak szemléltetésképp írtam, hogy míg sokan 16 évesen már nem szüzek, addig én 18 éves koromig vártam, 16 évesen még gyerek voltam. És nem, nem ez a normális! Attól, hogy sokan 13 évesen sem -szüzek már, ne magyarázd be magadnak, hogy ez normális , mert nem az. A 16-20 éves kor között a létező legidealisabb elveszíteni, ez így igaz.
2020. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

Azért viccelődtek ezen a rádióban, mert képtelenek felnőtt emberként, a helyén kezelni a szexet. Ez a nevetgélünk meg hüledezünk rajta, ez engem az ovisokra emlékeztet, akik röhögcsélnek a fingáson. Mintha "más emberként" kellene kezelni valakit attól, hogy szexelt, vagy hogy tudjuk róla, hogy szexelt. Illetve ha a saját lányunkról van szó: meg kell értenünk, hogy az életének ez a része nem tartozik ránk, és hogyha ezt nem vagyunk képesek feldolgozni, akkor irány a pszichológus, de ne a fiatalok előtt idétlenkedjünk már. Ez a rádiós műsor is csak őket leplezte le, hogy még mindig úgy állnak hozzá a szexhez, mint a 14 évesek.

Ettől függetlenül szerintem ez egy tök jó kérdés, én csak Balázsék hozzáállását kommentáltam. Tényleg érdekes lenne azok válaszát olvasni, akik el tudják normálisan viselni, hogy a lányuk felnőtt, és bíznak benne, hogy felelősségteljesen is szexel. Volt bármi ilyen furcsa érzésetek mondjuk másnap reggel? Akkor is, hogyha nem mutattátok ki?

2020. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

Azt hiszem neked még mindig nem egyértelmű mi a szexualitás, ha úgy gondolkozol, mint az adásban, hogy "ja tudom hogy megdugtad este a lányom".

A szexualitás normális dolog. Két fiatal közös megegyezése. Nem megerőszakolás, hogy "ja, megdugtad".

Egyáltalán miért gondolkozna bárki így? Miért nem arra gondol, hogy "ja, gondolom volt este szex, biztos kielégítette a kislányomat, és boldogan aludtak el mindketten, amúgy kérsz kávét?".

2020. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
A szexualitás elég szubjektív dolog,kétlem hogy a megfogalmazásomból kitudnád szűrni hogy én hogyan állnék hozzá. Vagy ha igen,te valami extra jó szexuálpszichologus lehetsz. :D Egyébként mondom,szubjektiv dolog, ha nekem az erőszakos fajta jönne be,az sem lenne gond. :) De nem ez a téma,olvasd el hogy mire vagyok kiváncsi. Csak egy példát hoztam fel hogy hátha találok olyat aki érdemben fel tud szólalni a témában.
2020. jan. 17. 15:22
 17/33 anonim ***** válasza:
67%
én se vagyok anyuka, én 16 évesen "vallottam be" anyámnak hogy már nem vagyok érintetlen. én nem láttam se rajta, se apámon hogy különösebben megviselte volna őket. én húgommal kapcsolatban vagyok nagyon féltő, bár már nem annyira nyilvánvaló, mert más országban él (én is), egyetemista, fiatal, nem irányíthatom (nyilván azelőtt se irányítottam, nem vagyok az anyja).
2020. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%

Én lányként írok, de az én anyukám elfogadta.

19 éves voltam, a szerelmemmel történt és a mai napig együtt vagyunk. Egyébként sem az anya élete, ha 14. évét betöltött ember teszi, akkor onnantól az ő ügye/öröme/szégyene.

2020. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Azta,de nem értitek a kérdésemet. off.
2020. jan. 17. 16:39
 20/33 anonim ***** válasza:
41%
Azta de gyökér vagy, és értetlen.
2020. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!