Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Létezik a feltétel nélküli...

Létezik a feltétel nélküli szeretetet és tényleg feltétel nélküli?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 04:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a házi kedvencek tudnak feltétel nélkül szeretni-kutya,macska-,pláne,ha vmi nagyon rossz környezetből mented meg,bár szerintem egy kis állat akkor is ragaszkodik az emberhez,ha rosszul bánik vele,érthetetlen okokból.Embert nem lehet feltétel nélkül szeretni,mert nincs tökéletes emeber,a legtöbb embernek vmilyen érdeke fűződik a másikhoz,és akarva akaratlanul sokszor megbántjuk a másikat,csak vmi megbocsájtható,de nem felejtehtő el.
2020. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Létezik. Szerintem emberfüggő, de ha egy szülő mondjuk nem feltétel nélkül szereti a gyerekét, ott gondok vannak. Már ami a szülőt illeti. Lehet rá megharagudni, ha mondjuk gyilkos lesz vagy drogfüggő, mondhatja rá azt a szülő, hogy haragszom rá, mélységesen megvetem amit tett, de egy igazi anyai-apai szeretet az sosem hűl ki semmilyen körülmények között, bármit tesz az illető. :) Illetve aki tényleg őszintén szereti a háziállatát, az is feltétel nélküli szeretet. Hiszen nem szabod meg, hogy csak akkor szereted, ha nem szedi szét a legújabb lábtörlődet. Haragudni lehet rá, de hogy ne szeresd? Nem hinném :) Persze mindez normális lelkületű embereknél értendő.
2020. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!