Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csunya dolog tolem hogy...

Csunya dolog tolem hogy ignoraltam a ferjem rokonait? Tobbszor nagyon megbantottak es nem birtam mar tovabn.

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Jól tetted.
2020. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Bölcs döntés volt.
2020. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
67%
Azt neked kell tudni, az viszont elég ronda dolog, hogy nem tudsz se magyarul se helyesen írni!
2020. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Milyen érdekes? Egymás után két nő is panaszkodik a párja rokonára!
2020. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem lehet megítélni, hiszen a férjed rokonai meg kiírhatnak egy olyan kérdését hogy:


,, ....A fiam felesége mindig megbánt minket így ignoráltuk. Csúnya dolog?


Ignorálnám a kérdést, de már írtam! :D


Szép estést!

2020. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Én a sógorommal állok hadilábon, mert hiába aranyos, nagyon nagyon fel tud idegesíteni.


Ezt úgy oldottam meg, hogy ő is jól érezze magát, meg én is, hogy szépen semlegesen társalgok csak vele, és tartok némi távolságot.


(Megkérdezem, hogy hogy van, érdeklődök felőle, de ennyi. Nem bonyolódok mély témákba. Ha meg elég volt, akkor szépen mosolygok egyet rá, és annyi.)

2020. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És mivel bántottak meg?

Mert van itt olyan elmebeteg, aki már azon is megsértődik, ha megkérdezik tőle, hogy mi volt az ebéd?


...és ezzel nem vonom kétségbe, hogy neked jogos a sérelmed, de a válaszadás szempontjából nagyon nem mindegy.

2020. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!