Lenne okom félni?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy az egyik unokatestvéremet haza fogják engedni a kórházból. Pontosabban a pszichiátrián volt, elég sokáig. Azért vitték oda, mert nagyon, de nagyon agresszív volt, nagyon könnyen fel lehetett bosszantani. Egyszer megkérdeztem, hogy mi újság,és azon is felkapta a vizet. Állítólag több embert is rémisztgetett, állandóan azzal szórakozott, hogy esténként a temetőben sétált, és ilyesztgetett mindenkit, utána meg egy jót röhögött. De állítólag egy idős embert úgymegilyesztett, hogy kórházba került miatta. Aazt mondták a kórházba, hogy az orvosokkal is agresszív volt, dobálózott, stb. Ott még az ápoló is féltek tőle, sokszor ki us kötözték emiatt. Nem is lenne bajom, hogy hazaengedik, csakhogy 3 házzal odébb laknak, és mindenkit félelemben tartott. Lenne okom aggódni?
2020. máj. 25. 13:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen oda fogok figyelni. Bár nekem nincs paprika spray, de gondolom megteszi egy dezodor is :|
2020. máj. 26. 14:01
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ott még az ápoló is féltek tőle, sokszor ki us kötözték emiatt"


Ez így nem kerek.

Kamunak tűnik.


Az ilyen betegeket szedálják (nyugtatózzák).

Kivizsgálják alaposan. Beállítják a gyógyszerekre. Amikor a szervezet

ráállt, akkor kiengedik.

Ha rendesen szedi a gyógyszereket, akkor nemigen lehet baj.

2020. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!