Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van okom félni?

Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés

15 éves kamaszlányom egy 20 éves fiúval jár, akit egyébként ismerek már 5 éve, mivel Én voltam az osztályfőnöke még középiskolában és hát nem olyannak ismerem Őt, mint aki kihasználna bárkit is, viszont mégis aggódom, mert hát teljesen más a két korosztály, mást várnak el egy kapcsolattól. Egy 20 éves fiú nagy eséllyel már nemi életet él, egy 15 éves lány meg remélhetőleg még nem.

Szerintetek van okom félteni ettől a kapcsolattól a lányomat?



2018. febr. 23. 22:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg egy nagyon rendes fiúról van szó. Például 3 évvel ezelőtt volt egy iskolai program, ahová a lányom is eljött, Én meg otthon felejtettem pár fontos dolgot, de ez a fiú meg még egy másik tanítványom szerencsére hamarabb bejött az iskolába, úgyhogy megkértem Őket, hogy figyeljenek a lányomra addig, amíg vissza nem érek, és hát a lányom elmondása szerint egy percre sem hagyta magára. És még mesélhetnék pár dolgot, de ha nem baj, akkor nem szeretnék regényt írni.
2018. febr. 23. 22:40
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

1. Sajnos a mai 15 éves lányokat már igenis foglalkoztatják azok a dolgok. Beszélgess el vele minél előbb nyíltan a védekezésről!


2. Remélhetőleg jól nevelted a lányodat és tudja hogy mikor kell kiszállni egy adott helyzetből.


3. Ha olyan rendes fiúról van szó akkor igazán nincs mitől féltened

2018. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A 15 évesek igenis élnek nemi életet.Inkább a védekezésről beszélgessen el vele.
2018. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azzal Én tisztában vagyok, hogy a 15 éveseket már foglalkoztatja ez a téma, és azzal is, hogy sokan már élnek is nemi életet. A védekezésről meg beszélgettem vele, amint elmondta, hogy van barátja, szóval ezen is túl vagyunk már.

Az eddigi válaszokat meg köszönöm! :)

2018. febr. 24. 00:43
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobb, hogy egy éretebbel jár. Szerintem nem kell aggódni, majd alakulnak a kis dolgai.
2018. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az en baratom is 20 éves,csak én 16 éves vagyok. 3 eve egyutt vagyunk már. És 2 év után feküdtünk le.
2018. febr. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 17 vagyok es en is egy 20 eves sráccal járok. Sokkal érettebb mint a korombeliek, sokkal feleloseg teljesebb, ertelmesebb, es sokkal jobban tud ram vigyázni mint a korombeliek.
2018. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. A lányod lehet, hogy nem él nemi életet, de sokkal valószínűbb, hogy igen, vagy hamarosan fog. Inkább egy tapasztalt fiú legyen neki az első, mint valami szerencsétlenkedő kortársa, aki talán még védekezni is elfelejt.
2018. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Azok meg, akik úgy kezdik a válaszukat, hogy "sajnos a mai 15 éves lányok", valószínűleg szatyorban éltek, mikor ők voltak 15 évesek. A 15 éves lányok mindig, mindekor, mindenhol ilyenek voltak, nem pedig "sajnos ma már".
2018. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Valóban attól függ, hogy van-e valami változás az állapotában. Viszont félni semmilyen helyzetben nem ajánlott. Egy egészséges óvatossággal, és empátiával, türelemmel a legtöbb helyzetet kordában lehet tartani.
2020. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!