Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most ez főbenjáró bűn a...

Most ez főbenjáró bűn a családnál?

Figyelt kérdés
A párom /aki még nem a férjem/ nagymamája meghalt. Van egy pici,másfél évesnél kicsit idősebb lányunk. Nem mentem el ma a temetésre. Gondolom,jól kibeszélnek a hátam mögött. Ekkora gyereknek az egész nem való-az elhunytat pedig még én is alig ismertem. Vajon ez egy akkora probléma?

2020. jún. 19. 15:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
23%

Azért a párom nagyszülőjének a temetésére már csak elmennék.

A gyerek meg elvan a kocsiban, ablak résnyire le, és tableten nézi a rajzfilmet.

2020. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván jó lett volna ha elmész, hogy a párod mellett tudj lenni, de én személy szerint nem csinálnék belőle problémát, hiszen a gyerek még nem elég idős egy temetéshez, vagy ahhoz, hogy egy időre magára hagyd, másra bízni pedig nem tudtad, ami érthető. Nekem anyukám nem tudott elmenni a nagybátyja temetésére. mert pont azon a héten külföldön kellett lennie munka miatt. Kérdezték persze, hogy hol van, de mondtam mindenkinek, hogy majd ha hazaér, külön kimegy és hoz virágot neki. A helyedben én is ezt tenném. Amikor ráértek, együtt kimentek, és visztek virágot a sírra, ami a gyereknek is kényelmesebb lesz, mint végigülni a temetést, amit még fel sem fog.
2020. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Szóval senki nem tette szóvá, csak te gondolod??? Most konkrétan mi a probléma??
2020. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez csak kifogás, én biztosan megoldottam volna és ott lettem volna a párom mellett..
2020. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
88%

Akkor, amikor úgy döntöttél, hogy nem akarsz elmenni vállaltad azt is, hogy esetleg megszólnak érte.

Temetésre több okból szokás elmenni:a legevidensebb az, hogy ismeri az ember az elhunytat és a tiszteletét akarja leróni. Van viszont olyan is, és nem is ritkán, hogy nem ismeri az ember az elhunytat, de egy hozzátartozójának, barátjának vagy a párjának fontos volt az elhunyt, ilyenkor miatta megy el, neki támogatást nyújtani. Ehhez nem kell házasnak lennie.

Egy másfél éves gyerek semmit nem ért a temetésből, őt arra a kis időre le lehet foglalni, a partner miatt.

Jogod volt nem elmenni, de nevetséges a gyereket használni kifogásként

2020. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
#11-es, autóban hagynád tényleg a gyereket?
2020. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
35%
En is igy tettem volna.
2020. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
21%
Én sem mentem volna el ebben a helyzetben. Ne agyalj ezen. 12 eves lány anyukája.
2020. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
6%

16.-nak.


Miért ne?


Ajtón van zár. Van álló helyzeti fűtés és hűtés. A tablettnek USB az akksi miatt. A kulcs meg jelzi, ha valaki nyitná az ajtót.

2020. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
87%

19!


Ja. Végülis mekkora buli lesz a temetésről majd a rendőrségre menni, mert a járókelők kihívták a rendőröket, mikozben lazan betörtek a kocsi ablakát, hogy mentsék a gyereket. Mókás lesz a kiskorú gondatlan veszélyeztetése miatti eljárás is...

2020. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!