Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most ez főbenjáró bűn a...

Most ez főbenjáró bűn a családnál?

Figyelt kérdés
A párom /aki még nem a férjem/ nagymamája meghalt. Van egy pici,másfél évesnél kicsit idősebb lányunk. Nem mentem el ma a temetésre. Gondolom,jól kibeszélnek a hátam mögött. Ekkora gyereknek az egész nem való-az elhunytat pedig még én is alig ismertem. Vajon ez egy akkora probléma?

2020. jún. 19. 15:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem a frász kerülget a gyerekektől, de kocsiban hagyni marha nagy felelőtlenség.. nem mindenkinek van ám csipogós autója. És a gyerek sem hülye, ha elunja magát, megpróbál kimászni, mert gondolom a gyerekülés nem a legtutibb dolog a világon. Gondold végig, mit tud csinálni így egy gyerek.
2020. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
2%

Nem tudná betörni a fólia miatt, és mint írtam, jelez a kulcs, ha megközelítik a járművet.


Itt mindenki Trabanttal jár?

2020. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%
22-es, szerintem ne ragozd, maga az alapötlet gáz..
2020. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

23.-nak.


Befejeztem. Az ÉN gyerekem. ÉN csináltam, ÉN nevelem, ÉN fizetem.

Ennyi.

2020. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
89%

Kiskorú gondatlan veszélyeztetése, ha az autóban hagyod!!!!!


[link]

2020. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%
hagyd. Ő gyereke, Ő csinálta, Ő neveli, Ő fizeti
2020. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
94%

26: aztán majd ha valami visszafordíthatatlan történik, akkor csinál másikat...? :-((((


Mint a viccben..."megmosdassuk ,vagy csináljunk másikat?"


:-D

2020. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%

Nem gond. Masik kerdesnel pont azt taglaljak pici gyerek nem valo a temetes. Hat 1,5 eves is eleg pici.


Ha ez csak elmeleti kerdes, akkor ne parazz. Hiszen a parod a lanyotokat csak rad tudta bizni te meg masra nem. Pont.

Ha parodnak nem tetszik akkor vele fuss még egy kört, hogy megertse 1,5 evesnek nem valo a temetes a sok siro fekete ember...es a temetesre erkezok egy resze meg valoszinu pont hogy azon csamcsogott volna nem valo oda kicsi gyerek.

Engem a sajat nagybatyam temetesere se vittek el pedig 8 eves voltam.

2020. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%
1,5 éves gyereketek van, akkor legalább 2,5 éved lett volna magierni a nagyit. Bár, ha arra nem vetted a fáradtságot, hogy az anyósnak/apósnak részvétet nyílváníts telefonon, akkor gondolom, milyen jó lehet a kapcsolat. Mert ha telefonáltál volna, akkor most nem azon agyalnál, hogy kibeszélnek a hátad mögött, mivel ugye elmagyaráztad volna, miért nem mész.... mondjuk az is beszédes, hogy egy barátod sincs, akire 2 órára rá tudtad volna bízni a gyereket.
2020. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Barátra bízni ekkora gyereket?! Hát,nem tudom. Minket se bízott az anyánk régen... Mivel a nagyi anyjárol volt szó-őt nem lehetett megkérni. Az én anyám meg meghalt,tehát kilőve. Sajnos tényleg alig van,akire bízhatom. Én hibám lenne? Lehet,de lehet a mai világ ilyen.
2020. jún. 19. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!