Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most ez főbenjáró bűn a...

Most ez főbenjáró bűn a családnál?

Figyelt kérdés
A párom /aki még nem a férjem/ nagymamája meghalt. Van egy pici,másfél évesnél kicsit idősebb lányunk. Nem mentem el ma a temetésre. Gondolom,jól kibeszélnek a hátam mögött. Ekkora gyereknek az egész nem való-az elhunytat pedig még én is alig ismertem. Vajon ez egy akkora probléma?

2020. jún. 19. 15:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem hinném,h kibeszéltek,ha párom kimentett észérvekkel. Gyermekpszichológus véleménye,hogy 3 év alattinak nem való semmilyen temetés. Én ehhez tartottam magam.
2020. jún. 19. 21:38
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted nem beszéltek ki, akkor mi a kérdés?
2020. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
53%
Én sem mentem volna. De én nem járok temetésekre, elvből, ezt mindenki tudja rólam. Utána szoktam kimenni a temetőbe egyedül.
2020. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
77%
Hát, szerintem pont egy 3 év alatti az, aki semmit nem fog fel egy temetésből, úgyhogy el lehet vinni. De a lényeg továbbra is az, hogy nem akartál elmenni.
2020. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem akartál elmenni, pont. És most a gyerekpszichológus mögé bújsz. Pont. De most esz a fene, hogy emiatt kibeszélnek. Pont.
2020. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
64%
Milyen gyermekpszichológus? Erről eddig nem volt szó, hogy valami gondja van a gyereknek... vagy csak találtál egy cikket a fészbúkon, ami erről szól?
2020. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

ilyen kisgyerekkel jobb, hogy nem mentél, nem azért mert érti, hogy mi történik, hanem mert ha sír vagy valami, akkor kellemetlen.

ha a párod nem vette a szívére, ne foglalkozz senkivel. :)

2020. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!